Tina Turner
Fot. Richard Young/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Pożegnanie

Polskie gwiazdy we wzruszających słowach żegnają Tinę Turner

"Nie mówmy żegnaj, lecz do widzenia"

Aleksandra Frankowska 25 maja 2023 09:51
Tina Turner
Fot. Richard Young/REX/Shutterstock/EAST NEWS

To miał być kolejne wieczór w majowym tygodniu… a jednak jedna informacja zmieniła wszystko. Śmierć Tiny Turner wstrząsnęła całym światem. Żegnają ją miliony, również polskie gwiazdy, dla których jej muzyka była czymś więcej, niż tylko piosenkami. Wzruszające słowa chwytają za serce.

ZOBACZ TEŻ: Do ostatniego dnia walczyła z nieuleczalną chorobą. Tina Turner była gotowa na śmierć

Tina Turner nie żyje. Miała 83 lata

Życie jej nie oszczędzało. W ostatnich latach życia walczyła z nieuleczalną chorobą. Zmarła w swoim domu pod Zurychem, a do końca był przy niech ukochany mąż, Erwin Bach. Informacja o jej śmierci zelektryzowała świat. Chociaż miała już 83 lata, nigdy nie ma odpowiedniego momentu na to, aby odejść z tego świata. Wielu fanów i bliskich artystki, nie może pogodzić się z jej śmiercią. Również polskie gwiazdy postanowiły pożegnać ją we wzruszających słowach w swoich social mediach.

Tina Turner
Fot. Rob Verhorst/Redferns

Polskie gwiazdy żegnają Tinę Turner

Na profilach wielu polskich gwiazd pojawiły się zdjęcia i filmy z koncertów wokalistki, której charakterystyczny głos znał cały świat. Tina Turner była ikoną, legendą i postacią, o której świat nie zapomni.

Smutek i żal ogromny… Pocieszające jest jedynie to, że mieliśmy szansę słuchać jej i ją oglądać! I że zostawiła nam tak wiele niezapomnianych utworów, dzięki którym będzie z nami już zawsze — napisała na Instagramie Małgorzata Ostrowska.

"Nie mówmy żegnaj, lecz do widzenia" — zwrócił się do zmarłej gwiazdy lider Ich Troje, Michał Wiśniewski. Te słowa sprawiły, że wielu jego fanów jeszcze bardziej zatęskniło za cudownym głosem artystki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tina Turner nie żyje. Artystka przez ostatnie miesiące zmagała się z ciężką chorobą

"Ikona i legenda już za życia! Taki dar jaki miała zdarza się nieczęsto… Jej światło długo nie zgaśnie, jestem o tym przekonana. Czuję wdzięczność, że mogłam doświadczać jej talentu, słuchać, być na jej koncercie… dosłownie miesiąc temu obejrzałam dokument o tej artystce, który szczerze polecam. Doczekała się filmu o sobie, musicalu a sama nie zaprzestała rozwijać się duchowo. Oczywiście, że trudno nie zacytować, że była „ Simply the best” i one and only. 🖤" - napisała Natalia Kukulska.

"Największa inspiracja. Radocha, energia, seksapil, głos… Godziny katowania jej koncertów na VHS i marzenie, żeby szaleć na scenie jak ONA. Kończy się jakaś epoka. Ciężko się pogodzić" — czytamy na profilu Patrycji Markowskiej, dla której Tina była szczególnie ważną postacią muzyczną.

Gwiazdę pożegnała również Justyna Steczkowska. "Tina Turner... Prawdziwa legenda. Szczerze kochałam jej głos i energię. Całym sercem podziwiałam siłę i odwagę, z jaką szła przez życie. Była niezwykła, a jej głos niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Żegnaj Tina i dziękujemy" — napisała. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.