Fot. Franziska Krug/Getty Images
pożegnanie

Tina Turner nie żyje. Artystka przez ostatnie miesiące zmagała się z ciężką chorobą

Znana piosenkarka zmarła w wieku 83 lat

Marcjanna Maryszewska 24 maja 2023 20:48
Fot. Franziska Krug/Getty Images

Światem wstrząsnęły tragiczna wieść o śmierci uwielbianej piosenkarki światowej sławy... Chwilę temu w sieci pojawiła się informacja, że, Tina Turner zmarła w wieku 83 lat. Zaledwie kilka miesięcy temu świętowała swoje urodziny...

Tina Turner nie żyje

O śmierci wokalistki poinformował jej rzecznik. Tina Turner zmarła po długiej chorobie w swoim domu w Kusnacht niedaleko Zurychu w Szwajcarii. "Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci Tiny Turner. Swoją muzyką i bezgraniczną pasją do życia oczarowała miliony fanów na całym świecie i zainspirowała gwiazdy jutra" — czytamy w mediach społecznościowych gwiazdy. 

"Dziś żegnamy drogą przyjaciółkę, która pozostawia nam swoje największe dzieło: swoją muzykę. Jej rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. Tina, będzie nam Ciebie bardzo brakować", przekazano na koniec wzruszającego wpisu opatrzonego czarno-białym zdjęciem gwiazdy.

Królowa rock&rolla na zawsze pozostanie w naszej pamięci...  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.