Piotr Cugowski
Fot. Piotr Molecki/East News
O tym się mówi!

Piotr Cugowski rozwiódł się z żoną! U jego boku jest już jednak nowa kobieta

Krzysztof Cugowski potwierdził rozstanie syna. "Bez zbędnego rozgłosu"

Aleksandra Frankowska 26 stycznia 2023 07:16
Piotr Cugowski
Fot. Piotr Molecki/East News

Tego nikt się nie spodziewał! W życiu Piotra Cugowskiego po cichu zaszły rewolucyjne zmiany. Wokalista po cichu rozstał się z żoną, ale to nie wszystko. U jego boku jest już nowa kobieta, którą nazwał jakiś czas temu swoją narzeczoną. Kim jest tajemnicza Karolina?

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Cugowski ma problemy z pamięcią. „Wtedy jestem bezradny”, mówi artysta...

Piotr Cugowski jest po rozwodzie?

Chociaż jeszcze niedawno Cugowski świętował swoje 40. urodziny w studio Dzień Dobry TVN z żoną Elizą, na próżno szukać już jej u jego boku. Miejsce to zajęła nowa kobieta. Chociaż Cugowski oficjalnie nie powiedział, że rozwiódł się z żoną, o nowej partnerce mówi jako o narzeczonej. Pozdrowił tajemniczą Karolinę, będąc niedawno gościem programu „Jaka to melodia?”. Fani muzyka nie kryli zaskoczenia, zwłaszcza, że w mediach nie pojawiła się do tej pory żadna informacja o rzekomym rozpadzie małżeństwa syna Krzysztofa Cugowskiego. Okazuje się, że wszystko odbyło się po cichu, poza mediami. Możliwe, że para zrobiła to w ten sposób ze względu na swojego syna i jego dobro. Rozstanie z klasą to rzadkość w show-biznesie. Tutaj jak widać poszło bardzo dobrze.

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Cugowski o Romualdzie Lipko. Oddał hołd zmarłemu muzykowi z Budki Suflera

Kim jest nowa narzeczona Piotra Cugowskiego?

Okazuje się, że nowa partnerka Cugowskiego jest lekarzem, a dokładniej internistą i nefrologiem. Mieszka w Lublinie i co ciekaw, znała wcześniej także żonę Cugowskiego, Elizę. Dwa lata temu obie panie wspólnie wzięły udział w muzycznym spektaklu Lubelskiej Akcji Charytatywnej. Pojawiły się razem na jednej scenie. Wówczas nikt nie przypuszczał, że zamienią się miejscami… dosłownie.

Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem – wspomniał  w jednym z wywiadów Cugowski.

Muzyk z nową narzeczoną pojawił się niedawno w kampanii charytatywnej na rzecz bezdomnych zwierząt w Lublinie „Artyści zwierzakom”. Jak widać, nie planuje więc ukrywać swojej nowej relacji. 

CZYTAJ TEŻ: Dla tej miłości on zostawił żonę a ona męża. Oto historia Krzysztofa i Joanny Cugowskich

Piotr Cugowski
Fot. Artyści zwierzakom

Krzysztof Cugowski potwierdził rozwód syna

Lider zespołu "Budka Suflera" Krzysztof Cugowski, w rozmowie z Faktem potwierdził, że Piotr Cugowski jest już po rozwodzie. Wszystko odbyło się bez udziału mediów. 

Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu. Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można - mówił ojciec Piotra Cugowskiego.

Przyznał również, że miał już okazję poznać nową narzeczoną Piotra. Nie zdradził jednak, jak długo para jest razem. Jego słowa potwierdziły jednak spekulacje, które w dniu dzisiejszym wyszły na światło dzienne. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…