Klaudia Halejcio
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O tym się mówi!

Oburzające słowa Klaudii Halejcio o odchudzaniu. Internauci podzieleni

“Wpędza nastolatki w kompleksy”

Aleksandra Frankowska 16 stycznia 2023 08:44
Klaudia Halejcio
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Najnowszy post na Instagramie Klaudii Halejcio wywołał lawinę komentarzy. Aktorka została mocno skrytykowana przez użytkowników, kiedy nadmieniła, że zamierza walczyć ze swoimi nadmiernymi kilogramami. „Wpędza nastolatki w kompleksy” grzmią komentarze. Przesadziła?

ZOBACZ TEŻ: Wichura zdemolowała posiadłość Klaudii Halejcio. Omal nie doszło do tragedii!

Klaudia Halejcio na Instagramie

Aktorka bardzo chętnie dzieli się kadrami ze swojego prywatnego życia na Instagramie. Wraz z partnerem i córeczką Nel zamieszkują w zjawiskowej willi, która kosztowała podobno aż 9 milionów złotych. Halejcio znana jest również ze swoich zabawnych filmików, które spotykają się ze sporym zainteresowaniem wśród użytkowników. Tym razem jednak jej post nie spodobał się fanom. O co dokładnie chodziło?

Klaudia Halejcio
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Klaudia Halejcio w ogniu krytyki

Najnowszy post na Instagramie Klaudii Halejcio wywołał lawinę negatywnych komentarzy. Aktorka pokusiła się o stwierdzenie, że zaczyna walkę z nadmiernymi kilogramami. Opublikowała zdjęcie, na którym jak zawsze zresztą, ma zachwycającą, szczupłą sylwetkę. Internauci byli oburzeni wpisem, który sugerował, że Halejcio przytyła.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Klaudia Halejcio spędziła walentynki na komisariacie. "Ktoś kradł pieniądze z naszego pokoju"

Ciężko się zmotywować do ćwiczenia, ale kilka dni z dobrym jedzeniem robi swoje Ilość luster w moim domu nie pomaga zatem wróciłam i już planuje rozpoczęcie wdrożenia planu: ZBĘDNE KILOGRAMY ŻEGNAM – napisała.

W komentarzach wybrzmiewała krytyka, dotycząca wpędzania nastolatek w kompleksy i odchudzaniu osób szczupłych. Halejcio postanowiła wytłumaczyć się w jednym z komentarzy.

No dobra, zgrabnie tu wyglądam! Ale nie jest tak kolorowo, bo niestety powinnam ćwiczyć ze względu na moje zastoje wody, ciało mi puchnie i raz jestem szczupła, a raz ulana — to idzie się przyzwyczaić… Ale najgorsze jest to, że u mnie to wiąże się z bólem i nikt mi nie jest w stanie pomóc. Ruch przynosi ulgę, a ja jestem trochę leniuchem – napisała. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.