VIVA! VIDEO

Jedna jest inspiracją dla polskich millenialsów, druga - ikoną generacji Z. Co łączy Maffashion i Roxie Węgiel?

Poznaj nowe polskie ambasadorki kultowej marki!

Artykuł sponsorowany 25 kwietnia 2022 14:43

W nowej kampanii marka TOUS stawia na dwie wyjątkowe kobiety. Chociaż są z różnych pokoleń i mają zupełnie inny punkt widzenia, to ich styl idealnie pasuje do idei marki. 

Sukces na własnych zasadach 

Chociaż na pierwszy rzut oka nowe ambasadorki różnią się na wielu płaszczyznach, to łączy je coś szczególnego. Obie są niezwykle silne, zdeterminowane i świadome swojego potencjału. Mowa o Maffashion i Roxie Węgiel!

Julia Kuczyńska „Maffashion” to blogerka, influencerka i kreatorka trendów. Sukces zawdzięcza samej sobie - swojej odwadze, wyczuciu stylu i chęci do modowych eksperymentów. Spełnia się też w roli mamy.

Maffashion x TOUS

Roxie Węgiel to zwyciężczyni Eurowizji Junior. Jej piękny głos, talent, energia, styl i nuta szaleństwa sprawiły, że pokolenie Z ją pokochało. Dla ludzi urodzonych między 1995 a 2010 rokiem wokalistka jest absolutną idolką. Pokazuje, że charyzma i ciężka praca połączone z pasją i dziewczęcą radością, gwarantują sukces. 

Roxie Węgiel x Tous
Fot. Materiały prasowe

Styl na własnych zasadach 

To właśnie odwaga w wyrażaniu siebie i swojego stylu sprawiły, że Maffashion i Roxie zostały nowymi ambasadorkami TOUS. Marka, podobnie jak jej Ambasadorki, stawia na indywidualizm, dając możliwość pokazywania siebie w niepowtarzalny sposób. 

Nowe twarze odzwierciedlają przesłanie TOUS: piękno bierze się z tego, czym się od siebie różnimy - każda kobieta jest najpiękniejsza wtedy, kiedy ma wolność w wyrażaniu siebie. Te różnice warto celebrować, podkreślać i szanować. 

Niezwykła sesja

To, że marka TOUS pozwala wyrażać siebie, widać na zdjęciach Maffashion i Roxie. Dziewczyny promienieją, a dzięki niepowtarzalnej biżuterii, podkreślają swoje ja

Roxie pozuje na zdjęciach między innymi w srebrnych kolczykach, naszyjniku i bransoletce z napisem Love z kolekcji TOUS Crossword oraz ikonicznej biżuterii z misiem TOUS, natomiast Maffashion widzimy z perłowym chokerem czy maksymalistycznymi kolorowymi bransoletkami z kamieniami szlachetnymi z kolekcji Vibrant Colors. 

Ty też możesz wyrazić siebie. Nieważne, czy jesteś osobą niezwykle energiczną, poukładaną, romantyczną, czy może ekstrawertyczką. Z marką TOUS znajdziesz to, co najlepiej odzwierciedli twój styl.

Roxie i Maffashion
Fot. Materiały prasowe

Maffashion x TOUS
Fot. Materiały prasowe

Roxie Węgiel x Tous
Fot. Materiały prasowe
Maffashion x TOUS
Fot. Materiały prasowe
Roxie Węgiel x Tous
Fot. Materiały prasowe

Materiał powstał z udziałem marki TOUS

TAGI #Tous

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.