O TYM JEST GŁOŚNO

Natalia Kukulska w wyjątkowy sposób uczci pamięć o rodzicach!

„To historia osób, które połączyła miłość do muzyki”

Gabriela Czernecka 30 stycznia 2019 14:49

Anna Jantar i Jarosław Kukulski byli jedną z najsłynniejszych muzycznych par lat 70. Ich piosenki do dziś śpiewa cała Polska. Nic więc dziwnego, że córka pary, Natalia Kukulska, zdecydowała w wyjątkowy sposób uczcić pamięć o nich. 26 maja 2019 roku w warszawskiej hali Torwar odbędzie się niezwykły koncert, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze piosenki Anny Jantar - od Radość najpiękniejszych lat  i Wielka dama po Nic nie może wiecznie trwać czy Tyle słońca w całym mieście. Przeboje wykonają wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Poznajcie szczegóły!

Koncert Życia mała garść - Anna Jantar i Jarosław Kukulski

Kayah, Daria Zawiałow, Kuba Badach, Igor Herbut, Marek Piekarczyk, Katarzyna Groniec i Marek Rybarczyk 26 maja 2019 roku wykonają najpiękniejsze i najbardziej rozpoznawalne piosenki Anny Jantar skomponowane zarówno przez jej męża, Jarosława Kukulskiego, jak i innych kompozytorów. Szykuje się uczta dla prawdziwych fanów talentu Jantar, która wraz z mężem zapisała się w historii polskiej muzyki. Za oprawę muzyczną odpowiada genialny Adam Sztaba, a za oprawę artystyczną córka pary, Natalia Kukulska. Nic dziwnego, że wydarzenie będzie miało emocjonalny charakter. 

„Myślę, że koncert “Życia mała garść” poświęcony moim rodzicom, nie tylko dla mnie, będzie pretekstem do wspomnień. Ten koncert to chwila refleksji nad ulotnością życia, chwile radości i wspomnienia wywołujące uśmiech i wzruszenie. To historia osób, które połączyła niewątpliwie miłość do muzyki, opowiedziana dźwiękami i słowami ich przyjaciół. To nowe, poruszające interpretacje wspaniałych wykonawców, które po raz kolejny udowadniają ponadczasowość tego, co po sobie zostawili moi rodzice. Zapraszam na muzyczne spotkanie, które obiecuję, że was poruszy, zachęca Natalia Kukulska.

To historia osób, które połączyła niewątpliwie miłość do muzyki, opowiedziana dźwiękami i słowami ich przyjaciół.

Koncert Życia mała garść odbędzie się 26 maja 2019 roku w warszawskiej hali Torwar. Podczas kilkugodzinnego występu usłyszymy m.in. takie utwory, jak: Nic nie może wiecznie trwać czy Radość najpiękniejszych lat, Tylko mnie poproś do tańca czy Wielka dama. Przebojom towarzyszyć będą wyświetlane na ogromnym ekranie wspomnienia przyjaciół Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Wybitnych twórców wspominać będą m.in. Maria Szabłowska, Zbigniew Hołdys czy Wojciech Mann, którzy przypomną zabawne anegdoty i zapowiedzą kultowe utwory.

Powód do ponownego zaprezentowania genialnych piosenek Jantar i Kukulskiego już sam w sobie jest wyjątkowy. W tym roku przypada 75. rocznica urodzin Jarosława Kukulskiego, a w przyszłym roku wypada 40. rocznica śmierci Anny Jantar. Przypomnijmy, że koncert o takim samym tytule miał swoją premierę w 2012 roku podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i już wtedy spotkał się z ciepłym przyjęciem. Z pewnością dostarczył widzom i słuchaczom chwil pełnych wzruszeń. Nie mamy wątpliwości, że tym razem będzie podobnie!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.