Monika Zamachowska, Zofia Malcolm
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Moniki Zamachowskiej nie jest już małą dziewczynką ze zdjęcia. Jak wygląda dziś Zofia Malcolm?

Na nowych fotografiach według wielu przypomina mamę

Rafał Kowalski 8 maja 2021 06:49
Monika Zamachowska, Zofia Malcolm
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Monika Zamachowska układa swoje życie na nowo. Po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim prezenterka rozkręca nowy biznes oraz skupia się na relacjach z dziećmi. I choć znacznie częściej gwiazda pokazuje publicznie syna Tomasza – tegorocznego maturzystę – to drugim owocem drugiego małżeństwa dziennikarki jest córka o imieniu Zosia. Czy szesnastolatka jest podobna do sławnej mamy?

Zofia Malcolm – nowe zdjęcia, podobieństwo do mamy

W pierwszym tygodniu maja co roku największe emocje budzą egzaminy dojrzałości. Podobnie jest w domu Moniki Zamachowskiej, której starsze dziecko przystąpiło do matur. „Nie mogę spać. Dzisiaj, wraz z maturą mojego syna, kończy się pewien etap w moim życiu. To było 20 lat miłości, walki, szczęścia i pracy. Jestem z Tomka bardzo dumna, z tego, co osiągnął i z tego, jak sobie radzi. Sam fakt, że przystępuje do matury, jest dla mnie dowodem na to, że jego Asperger nie ma nad nami władzy. Od teraz mój syn będzie podejmował własne decyzje, choć zawsze będę go wspierać w 100%”, napisała 3 dni temu dziennikarka.

W tym samym czasie co trudne egzaminy, czas wolny od lekcji miała z kolei córka ulubienicy publiczności. 16-letnia Zosia mogła odpocząć od szkoły, ponieważ młodsze klasy zostały zwolnione z zajęć, by w budynku mogły odbyć się matury. Nastolatka wykorzystała ten czas na podróż do swojej koleżanki z innego miasta. Wkrótce sławna mama odebrała swoją pociechę autem. „Dzisiaj byłam z wizytą w Przemyślu, gdzie córka, Zofia, spędzała maturalny tydzień u swojej przyjaciółki. Za każdą moją wizytą tutaj mam wrażenie, że są w tym kraju miejsca, gdzie żyje się spokojniej, piękniej i jakoś tak... z sensem”, zastanawiała się głośno na swoim Instagramie Monika Zamachowska.

CZYTAJ TEŻ: Syn Moniki Zamachowskiej wystąpił na scenie The Voice Kids. Namówił go jeden z jurorów

Dumna mama wykonała córce dwa pamiątkowe zdjęcia. Internauci zwrócili uwagę na to, że nastolatka jest bardzo podobna do pani Moniki. Może też przez makijaż, który widzimy na fotografiach? Jedno jest pewne: po małej dziewczynce z archiwalnych zdjęć nie ma już śladu.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Zosia Malcolm. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?