Żona Piotra Kupichy założyła własny biznes. Chce wyjść z cienia męża?
Fot. TRICOLORS/East News/ Piotr Matusewicz/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Żona Piotra Kupichy założyła własny biznes. Chce wyjść z cienia męża?

Była wicemiss Polonia stawia na swój własny rozwój 

Dorota Falkowska 21 października 2021 21:05
Żona Piotra Kupichy założyła własny biznes. Chce wyjść z cienia męża?
Fot. TRICOLORS/East News/ Piotr Matusewicz/East News

Piotr Kupicha wraz z zespołem Feel odniósł ogromny muzyczny sukces. Przeboje śpiewane przez wokalistę na scenach Polski zna dzisiaj niemal każdy. W parze z sukcesem nie szło jednak udane życie rodzinne. Kupicha żył wówczas niczym prawdziwy rock'n'rollowiec. Tygodnie spędzone w trasie koncertowej i powroty do domu jedynie na kilka dni sprawiły, że żona, Agata Fręś, i synowie artysty bardzo na tym ucierpieli. 

Czytaj też: Popularność zniszczyła ten związek. Oto trudna historia miłości Piotra Kupichy i Agaty Fręś

Druga żona Piotra Kupichy

Tej relacji nie udało się uratować, para rozwiodła się w 2013 roku, ale muzyk bardzo szybko ulokował uczucia gdzieś indziej. Na jego drodze pojawiła się młodsza od niego o 10 lat modelka i miss, piękna Ewelina Sienicka. 

Zaledwie kilka miesięcy po rozwodzie, Piotr Kupicha wraz z nową partnerką powitali na świecie córeczkę, Jagodę, a w 2018 roku przyrzekli sobie miłość i wierność. Ślub odbył się w tajemnicy przed mediami. Do tej pory Ewelina Sienicka wolała pozostać w cieniu męża, ale teraz postawiła na niezależność i założyła własny biznes. 

Kim jest Ewelina Sienicka?

Żona Piotra Kupichy wychowała się w Białymstoku. Postanowiła spróbować swoich sił w wyborach Miss Polonia; jej udział w konkursie w 2007 roku zakończył się zdobyciem tytułu II wicemiss. Gdy związała się ze słynnym wokalistą i na świat przyszła ich córka, Ewelina zadecydowała, że skupi się na opiece nad Jagodą i nie będzie wchodzić w świat show-biznesu. Piotr Kupicha również wolał uniknąć medialnego szumu wokół jego związku, więc oboje czuli, że to dobre rozwiązanie.

W wywiadzie dla Plejady artysta wyznał, że niepokazywanie się z rodziną w mediach bardzo pomaga mu w codziennym życiu. 

"Staram się swojej rodziny medialnie nie pokazywać i nie mówić o niej za wiele. Jestem facetem po rozwodzie i obecnie żyję z Eweliną bardzo spokojnie, niemedialnie. Nie latamy po okładkach, bo w powietrzu wisi nad pojawianiem się w gazetach jakaś klątwa", dodał w tej samej rozmowie. 

Żona Piotra Kupichy założyła własny biznes

Ewelina Sienicka zaczęła jednak wychodzić z cienia męża. Jest bardziej aktywna w mediach społecznościowych, a także zdecydowała, że zajmowanie się domem i córką, to niejedyne zajęcia, na których chce się obecnie skupić. Żona Piotra Kupichy otworzyła w Katowicach salon urody, w którym oferuje usługi makijażu permanentnego brwi i ust. 

Czy w małżeństwie Kupichów szykują się zmiany? 

Ewelina Sienicka, Piotr Kupicha
Fot. Eugeniusz Helbert / Forum

Piotr Kupicha
Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.