Żona Piotra Kupichy założyła własny biznes. Chce wyjść z cienia męża?
Fot. TRICOLORS/East News/ Piotr Matusewicz/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Żona Piotra Kupichy założyła własny biznes. Chce wyjść z cienia męża?

Była wicemiss Polonia stawia na swój własny rozwój 

Dorota Falkowska 21 października 2021 21:05
Żona Piotra Kupichy założyła własny biznes. Chce wyjść z cienia męża?
Fot. TRICOLORS/East News/ Piotr Matusewicz/East News

Piotr Kupicha wraz z zespołem Feel odniósł ogromny muzyczny sukces. Przeboje śpiewane przez wokalistę na scenach Polski zna dzisiaj niemal każdy. W parze z sukcesem nie szło jednak udane życie rodzinne. Kupicha żył wówczas niczym prawdziwy rock'n'rollowiec. Tygodnie spędzone w trasie koncertowej i powroty do domu jedynie na kilka dni sprawiły, że żona, Agata Fręś, i synowie artysty bardzo na tym ucierpieli. 

Czytaj też: Popularność zniszczyła ten związek. Oto trudna historia miłości Piotra Kupichy i Agaty Fręś

Druga żona Piotra Kupichy

Tej relacji nie udało się uratować, para rozwiodła się w 2013 roku, ale muzyk bardzo szybko ulokował uczucia gdzieś indziej. Na jego drodze pojawiła się młodsza od niego o 10 lat modelka i miss, piękna Ewelina Sienicka. 

Zaledwie kilka miesięcy po rozwodzie, Piotr Kupicha wraz z nową partnerką powitali na świecie córeczkę, Jagodę, a w 2018 roku przyrzekli sobie miłość i wierność. Ślub odbył się w tajemnicy przed mediami. Do tej pory Ewelina Sienicka wolała pozostać w cieniu męża, ale teraz postawiła na niezależność i założyła własny biznes. 

Kim jest Ewelina Sienicka?

Żona Piotra Kupichy wychowała się w Białymstoku. Postanowiła spróbować swoich sił w wyborach Miss Polonia; jej udział w konkursie w 2007 roku zakończył się zdobyciem tytułu II wicemiss. Gdy związała się ze słynnym wokalistą i na świat przyszła ich córka, Ewelina zadecydowała, że skupi się na opiece nad Jagodą i nie będzie wchodzić w świat show-biznesu. Piotr Kupicha również wolał uniknąć medialnego szumu wokół jego związku, więc oboje czuli, że to dobre rozwiązanie.

W wywiadzie dla Plejady artysta wyznał, że niepokazywanie się z rodziną w mediach bardzo pomaga mu w codziennym życiu. 

"Staram się swojej rodziny medialnie nie pokazywać i nie mówić o niej za wiele. Jestem facetem po rozwodzie i obecnie żyję z Eweliną bardzo spokojnie, niemedialnie. Nie latamy po okładkach, bo w powietrzu wisi nad pojawianiem się w gazetach jakaś klątwa", dodał w tej samej rozmowie. 

Żona Piotra Kupichy założyła własny biznes

Ewelina Sienicka zaczęła jednak wychodzić z cienia męża. Jest bardziej aktywna w mediach społecznościowych, a także zdecydowała, że zajmowanie się domem i córką, to niejedyne zajęcia, na których chce się obecnie skupić. Żona Piotra Kupichy otworzyła w Katowicach salon urody, w którym oferuje usługi makijażu permanentnego brwi i ust. 

Czy w małżeństwie Kupichów szykują się zmiany? 

Ewelina Sienicka, Piotr Kupicha
Fot. Eugeniusz Helbert / Forum

Piotr Kupicha
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.