Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz
o tym SIĘ MÓWI

Żona Michała Wiśniewskiego wystąpiła w jego teledysku Zatańcz ze mną. To debiut Poli przed kamerami! 

Co wiadomo o najnowszym utworze muzyka?

Gabriela Czernecka 10 września 2021 11:06
Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz

Żona Michała Wiśniewskiego wystapiła w jego teledysku. To wielki debiut Poli przed kamerami. Nowy utwór muzyka to także jego powrót na muzyczną scenę. Co wyniknęło z tej współpracy? Poznajcie szczegóły!  

Pola Wiśniewska - piąta żona Michała Wiśniewskiego

Choć Michał Wiśniewski dał się poznać jako lider zespołu Ich Troje, to dzś najczęściej jego życie prywatne w dużej mierze wzbudza największą sensację. Artysta ma za sobą trudne dzieciństwo. Przez chorobę alkoholową rodziców wychowywał się w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Długo szukał swojego miejsca w życiu, nieustannie podejmował też próby zbudowania trwałej relacji. Na koncie Michał Wiśniewski ma cztery nieudane małżeństwa. Muzyk nie zraził się jednak do tej instytucji i kilka miesięcy temu po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu.

Zobacz: Femme, Mandaryna, Tajner... Poznaj historie burzliwychmałżeństw Michała Wiśniewskiego!

Piąta żona Michała Wiśniewskiego wystąpiła w teledysku

Żoną Michała Wiśniewskiego została tajemnicza Pola, o której niewiele wiadomo. Pola nie jest jednak częścią świata show-biznesu i woli wieść życie z dala od mediów. To nie jest łatwe biorąc pod uwagę wciąż rosnącą popularność muzyka, ale wygląda na to, że parze udaje się wieść życie takie, o jakim marzyli. Wszystko wskazuje jednak na to, że popularność Michała Wiśniewskiego znów wzrośnie - artysta wraca bowiem na scenę z nową piosenką. Ten utwór będzie jednak o tyle wyjątkowy, że w jego teledysku wystapi żona Wiśniewskiego. To będzie jej debiut przed kamerami. Co wiadomo o utworze Zatańcz ze mną?

„Kręcimy klip do utworu „Zatańcz ze mną”. Mamy z żoną taki zwyczaj, że wieczorami sobie tańczymy. Robimy to dlatego, żeby pielęgnować nasze uczucia względem siebie. Stąd też powstał ten kawałek”, powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Zdjęcia do teledysku powstały w malowniczym Zatorze. Sam muzyk przyznał, że to miejsce ma urzekający klimat: „Jest niezwykłe, robi ogromne wrażenie, a wykorzystanie kontenerów jest po prostu genialne. Równie niezwykli są ludzie, których tutaj spotkaliśmy. Byliśmy gośćmi tego obiektu już wcześniej… Dlatego też postanowiłem pokazać to miejsce szerszej publiczności”, wyjawił. 

Zobacz także: Syn Michała Wiśniewskiego napisał piosenkę o strachu i śmierci. Piosenkarzmartwi się o Xaviera

Już wiadomo, że premira teledysku Ich Troje z udziałem żony Michała Wiśniewskiego będzie miała miejsce jeszcze we wrześniu. Jak poradziła sobie Pola w nowej roli? Dowiemy się już niedługo! Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia piątej żony lidera Ich Troje. Fani nie szczędzą jej w mediach społecznościowych komplementów!  

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Fot. Instagram @m_wisniewski1972

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…