Katarzyna Zielińska, dzieci gwiazd
Fot. instagram/Katarzyna Zielińska
O TYM SIĘ MÓWI!

Drugie dziecko Katarzyny Zielińskiej już na świecie. Jak ma na imię? Już wiadomo!

Gabriela Czernecka 2 stycznia 2018 10:45
Katarzyna Zielińska, dzieci gwiazd
Fot. instagram/Katarzyna Zielińska

 

Kilka dni przed Wigilią na świat przyszło drugie dziecko Katarzyny Zielińskiej. Jak ma na imię dziecko aktorki? Już wiadomo! Podobno to, jak na imię będzie miał drugi syn Kasi Zielińskiej, zależało od... Henryka, czyli młodszego syna aktorki. Jak więc nazywa się drugie dziecko Kasi Zielińskiej?

 

Polecamy: Katarzyna Zielińska urodziła! Gwiazda „Barw Szczęścia” podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem!

 

Katarzyna Zielińska po raz drugi została mamą

Nieco ponad dwa tygodnie temu uwielbiana przez widzów aktorka po raz drugi została mamą. O radosnej informacji gwiazda poinformowała swoich fanów tuż przed świętami Bożego Narodzenia w 2017 roku. Katarzyna Zielińska pokazała wówczas urocze zdjęcie i zamieściła wzruszający wpis: „Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudnowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza”, napisała Kasia Zielińska. Do tej pory imię drugiego syna aktorki pozostawało tajemnicą. Teraz już wiadomo, jak nazywa się syn Kasi Zielińskiej!

 

Polecamy również: To był prawdziwy „baby boom” w show-biznesie! Zobacz, które dzieci gwiazd przyszły na świat w 2017 roku! EKSKLUZYWNE VIDEO!

 

Imię drugiego syna Kasi Zielińskiej

Podobnie, jak w przypadku pierwszego syna, aktorka zdecydowała się na tradycyjne imię. Drugi syn Kasi Zielińskiej ma na imię Aleksander! Dlaczego właśnie tak? Jak podaje magazyn Party, wpływ na wybór imienia miał pierwszy syn aktorki i jej męża Wojciecha Domańskiego, Henryk. To właśnie on wybrał imię Aleksander.

Katarzyna Zielińska,  Flesz Fashion Night 2017
Fot. East News

Baby shower u Kasi Zielińskiej, Katarzyna Zielińska, ciąża, dzieci gwiazd
Fot. Instagram

 

Polecamy także: Katarzyna Zielińska pokazała pierwsze zdjęcie z nowo narodzonym synkiem! Fani nie kryją zachwytu

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.