Książę Harry w złym stanie?
Fot. Samir Hussein/WireImage
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Internauci zaniepokojeni stanem księcia Harry’ego. Sugerują, że problemy zaczynają go przerastać

Co dzieje się z wnukiem Elżbiety II?

Ksenia Krasko 4 lutego 2021 11:09
Książę Harry w złym stanie?
Fot. Samir Hussein/WireImage

To prawdziwy cios dla księcia Harry’ego. Jak sam poinformował, w tym roku po raz kolejny nie odbędą się Igrzyska Invictus Games, których jest pomysłodawcą. Nie jest tajemnicą, że wnuk królowej Elżbiety II jest niezwykle zaangażowany w przygotowanie tych zawodów, nad którymi sprawuje opiekę już od siedmiu lat. Wydarzenia ostatnich miesięcy mają na księcia ogromny wpływ, a dowodem na to może być najnowsze nagranie z udziałem Harry’ego, w którym informuje o odwołaniu wydarzenia. Fani nie ukrywają, że są coraz bardziej zaniepokojeni jego stanem.

Książę Harry na najnowszym nagraniu. Jest w słabej formie?

Wydaje się, że nie jest to łatwy czas dla księcia Harry’ego. Coraz głośniej mówi się o jego konflikcie z żoną, która nie chce jechać do Wielkiej Brytanii na 95. urodziny królowej Elżbiety II i setne księcia Filipa. Para ma też chwilowe kłopoty po oświadczeniu Meghan w sprawie potajemnej zmiany nazwiska na akcie urodzenia syna – Pałac zdementował już słowa księżnej, o czym piszą wszystkie media. Nieoficjalnie uważa się, że także interesy małżeństwa nie idą zbyt dobrze, a ich podcast okazał się wielkim niewypałem.

Wnuk królowej Elżbiety II ma kolejny powód do zmartwienia, ponieważ musiał odwołać tegoroczne zawody Invictus Games. Harry stworzył je w 2014 roku, dla żołnierzy i weteranów wojennych, rannych w misjach na całym świecie. Panie i panowie mierzą się w takich konkurencjach, jak koszykówka na wózkach, siatkówka na siedząco, czy ergometr wioślarski. Pierwsza edycja Igrzysk odbyła się w Londynie, a kolejne w Orlando, Toronto i Sydney. Tegoroczna miała mieć miejsce w Hadze.

Książę, wraz z innymi osobami odpowiedzialnymi za organizację, wziął udział w specjalnym nagraniu. Jak obiecał, wydarzenie powróci „gdy świat będzie gotowy”, a wstępną datę wyznaczono na wiosnę 2022 roku. We wspólnym oświadczeniu z Martem de Kruif, przewodniczącym IG w Hadze, oraz Sir Keithem Millsem, szefem Fundacji IG, Harry przekazał: „Wszyscy jesteśmy Invictus (niepokonani). Organizatorzy, zawodnicy, którzy wykazują niezachwianą odporność i zaangażowanie, przygotowując się do Igrzysk i uczestnicząc w nich, a także kibice, którzy wspierają tych mężczyzn i kobiety”.

Internauci z przykrością przyjęli informację o odwołaniu tak ważnego dla Harry’ego wydarzenia, ale zwrócili też uwagę, że książę bardzo źle wygląda. Na nagraniu wydaje się być zmęczony i przygnębiony, co jest rzadko spotykane u wnuka królowej. Jak sugerują komentujący w sieci, w życiu monarchy rzeczywiście nie dzieje się dobrze, a nieporozumienia z żoną i tęsknota za rodziną tylko pogłębiają jego kiepski stan.

Czy fani Harry’ego mają rację? 

Książę Harry jest w złym stanie? Internauci komentują nowe nagranie

Książę Harry, Instagram Invictus Games
Fot. SCREEN INSTAGRAM

Książę Harry ma kłopoty rodzinne?

Książę Harry w złym stanie?
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.