Robi to nie bez powodu!

Gabriela Czernecka 22 marca 2020 16:51

Księżna Kate to jedna z najbardziej stylowych kobiet na świecie. Niewątpliwie z dnia na dzień stała się prawdziwą ikoną stylu, podziwianą przez miliony. W swoich stylizacjach księżna Kate stawia na klasykę, elegancję, ale zawsze bierze pod uwagę obowiązujące trendy. Jej kreacjom rzadko można cokolwiek zarzucić. Nawet podczas podróży zagranicznych stara się wyglądać perfekcyjnie, co więcej, często oddaje danym krajom hołd, ubierając sukienki w konkretnych kolorach nawiązujących do flagi konkretnego państwa albo wybiera kreację od rodzimego projektanta. Jej styl to połączenie prostoty z elegancją. Nic dziwnego, że jest idealnym przykładem tego, jak stosownie ubrać się w każdej sytuacji. Co więcej, stawia na ekologiczne rozwiązania, zdarza się jej pojawić publicznie kilka razy w tych samych stylizacjach. Naturalnie wzbudza więc podziw. Da się jednak zauważyć, że księżna Kate ma kilka patentów, które sprawiają, że wygląda promiennie i świeżo. Jednym z nich są kreacje... w kolorze zielonym! Dlaczego akurat ten kolor? 

Styl księżnej Kate zielone sukienki

Jeśli dokładnie przyjrzymy się stylizacjom księżnej Kate z ostatnich lat, da się zauważyć, że dość często sięga po kreacje w kolorze zielonym. Okazuje się, że nie jest to przypadkowy wybór. Księżna Kate ma ciemną oprawę oczu (kolor oczu księżnej Kate to piwny - przyp. red.), więc zielone kreacje sprawiają, że jej oczy jeszcze bardziej przykuwają uwagę. Dzięki sukienkom w różnych barwach - od koloru seledynowego po butelkową zieleń oczy księżnej Kate wydają się mieć wiele odcieni. Jak mówi specjalistka, analityk od kolorów, Gabriella Winters w rozmowie z Hello Magazine: „Połączenie ciemnej oprawy oczu z zielonymi kreacjami sprawia, że księżna Kate bez wysiłku zawsze wygląda świeżo i elegancko, a jej oczy wręcz lśnią naturalnym blaskiem”. Faktycznie, można otwarcie powiedzieć, że zielony to zdecydowanie ulubiony kolor księżnej Kate! A Wy, zwróciliście na to uwagę? Zobaczcie zielone stylizacje księżnej Kate i oceńcie sami!  

1/8
Księżna Kate zielone sukienki
Copyright @Getty Images
1/8

Księżna Kate 3 marca 2020 roku podczas podróży po Irlandii. Zielona sukienka marki Alessandra Rich była formą oddania hołdu mieszkańcom. Zieleń jest symbolem rodowitych mieszkańców Irlandii,  a dokładnie ich patrona, świętego Patryka.

2/8
Księżna Kate zielone sukienkiKsiężna Kate zielone sukienki
Copyright @Getty Images
2/8

Jeszce tego samego dnia księżna Kate zachwyciła w szmaragdowej kreacji marki The Vampire's Wife. Obok tej połyskującej sukienki nie dało się przejść obojętnie!

3/8
Księżna Kate zielone sukienki
Copyright @Getty Images
3/8

Księżna Kate w zielonej sukni 15 września 2019 roku podczas podróży po Pakistanie.

4/8
Księżna Kate zielone sukienki
Copyright @Getty Images
4/8

Księżna Kate w zielonej sukience 13 lipca 2019 roku na finale Wimbledonu. 

5/8
Księżna Kate zielone sukienki
Copyright @Getty Images
5/8

Księżna Kate w zielonej sukience 1 maja 2019 roku na otwarciu na otwarciu Anna Freud Excellence.

6/8
Księżna Kate zielone sukienki
Copyright @Getty Images
6/8

Tym razem księżna Kate w płaszczu w kratkę, oczywiście z przebijającym się kolorem zielonym!

7/8
Księżna Kate zielone sukienki
Copyright @Getty Images
7/8

Jak widać nie tylko w zielonych sukienkach Kate wygląda świetnie. Tu w płaszczu 11 października 2018 roku.

8/8
Księżna Kate zielona sukienka
Copyright @Getty Images
8/8

W przypadku księżnej Kate zielona sukienka świetnie sprawdziła się także, gdy żona Williama spodziewała się dziecka. Na zdjęciu w lutym 2018 roku. Wygląda zjawiskowo, prawda?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.