Jennifer Lopez, córka Jennifer Lopez, Emma Mirabel Muniz, 02.10.2013 rok
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Zdjęcie zapłakanej córki Jennifer Lopez trafiło do sieci! Tak przeżywa rozstanie mamy

Ten widok łamie serce

Konrad Szczęsny 13 marca 2021 17:16
Jennifer Lopez, córka Jennifer Lopez, Emma Mirabel Muniz, 02.10.2013 rok
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się – podały w piątek 12. marca amerykańskie media. Póki co sami zainteresowani nie potwierdzili tych informacji. Jednak wszystko wskazuje na to, że para zerwała zaręczyny. Teraz do sieci trafiło zdjęcie zapłakanej córki aktorki... Ten widok jest naprawdę przejmujmący.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Do końca próbowali ratować związek

Mimo że podejmowali próby ratowania związku i skorzystali nawet z usług psychoterapeuty, nie udało im się ocalić tej relacji. Wczoraj rozstanie Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza potwierdził zarówno „Page Six”, jak i uchodzący za wiarygodny magazyn „People”. Byli razem przez cztery lata. W 2019 roku zaręczyli się. Sielanka dobiegła jednak końca...

Uważnych obserwatorów show-biznesu taki obrót sprawy nie dziwi. Jeszcze niedawno mówiło się o romansie byłego sportowca z jedną z celebrytek. Ślub pary był natomiast przekładany dwa razy (oficjalnie ze względu na pandemię koronawirusa). O niewiernościach Alexa Rodriguza plotkowano zresztą od dawna. Czy to one przechyliły czarę goryczy? Tego póki co nie wiadomo... Ani baseballista, ani aktorka nie skomentowali jeszcze tych rewelacji.

Jennifer Lopez przebywa obecnie na Dominikanie, gdzie kręci nowy film. Alex Rodriguez natomiast ma przygotowywać się do nowego sezonu w Miami na Florydzie. Ostatnie wspólne zdjęcia pary pochodzą z lutego. Zostały wykonane właśnie na Dominikanie. W piątek 12. marca media obiegła informacja o rozstaniu pary. 

„Są na rozdrożu od prawie trzech miesięcy. Starali się zachować to za wszelką cenę dla dzieci, ale wszyscy wiedzieli, że to nie zadziała. Mieli razem kupić dużą rezydencję, a potem tak się nie stało. Kiedy wycofali się z umowy, wszyscy ich przyjaciele tutaj w Miami już wiedzieli”, zdradziło źródło „People”.

Zdjęcia zapłakanej córki Jennifer Lopez trafiły do sieci

Kilka godzin po tym, jak prasa podała te informacje, w sieci pojawiło się zdjęcie zapłakanej córki Jennifer Lopez. Pocieszał ją były mąż aktorki i ojciec 13-latki, Marc Anthony. Fotografia została opublikowana na Instastories J.Lo. Niestety, w tym trudnym czasie aktorka nie mogła wesprzeć młodej Emmy osobiście, ponieważ przebywa na Dominikanie. Połączyły się natomiast poprzez aplikację Face Time.

„Kiedy są smutni, ale mamusia i tatuś tu są #Kokosiki. Kocham Was! Jestem z Was taka dumna!”, napisała Jennifer Lopez.

Wiele wskazuje na to, że łzy i smutek nastolatki związane są z rozstaniem jej mamy i Alexa Rodrigueza. Nie od dziś wiadomo, że nowemu partnerowi gwiazdy udało się nawiązać z jej pociechami silną więź. Tym bardziej, że razem mieszkali... Dla wszystkich koniec relacji pary jest z pewnością bardzo trudny.  

Emma Mirabel Muniz, Marc Anthony, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, córka Jennifer Lopez, Emma Mirabel Muniz, 02.10.2013 rok
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Jennifer Lopez z córką Emmą Mirabel Muniz, 02.10.2013 rok, Paryż

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.