księżna Charlene, książę Albert, rozstają się? Co dzieje się w małżeństwie monakijskiej pary książęcej?
Fot. PLS Pool/Getty Images)
O tym się mówi

Zaskakujące doniesienia mediów: Księżna Charlene wyprowadziła się od męża

"Są teraz tylko "parą ceremonialną"

Olga Figaszewska 24 sierpnia 2023 07:29
księżna Charlene, książę Albert, rozstają się? Co dzieje się w małżeństwie monakijskiej pary książęcej?
Fot. PLS Pool/Getty Images)

W życiu księżnej Charlene trwa prawdziwa rewolucja. Od wielu miesięcy jak bumerang powracają plotki o kryzysie w związku „najsmutniejszej księżnej świata” i księcia Alberta II. Wszystko wskazuje na to, że ukochana księcia Monako podjęła konkretne działania. Zachodnie media donoszą, że Charlene wyjechała z Monako i wyprowadziła się od męża po 12 latach wspólnego życia. Co jeszcze napisano?

Księżna Charlene podjęła ważną decyzję. Ukochana księcia Alberta wyprowadziła się od męża?

Zachodnia prasa podejrzewa, że historia miłości książęcej pary Monako zmierza ku końcowi. Niedawno Albert II wraz z żoną, księżną Charlene świętowali 12. rocznicę ślubu. Tymczasem o kryzysie ich małżeństwie mówi się od dawna. Książę wielokrotnie dementował te plotki, ale one powracają niczym bumerang...

Wydawało się, że w życiu pary wszystko zaczyna się układać. Wraz z dziećmi: Gabriellą i Jacques'em wybrali się na wakacje. Spędzili cudowne chwile na luksusowym jachcie, ale zrobili to tylko ze względu na dzieci. Po wszystkim księżna nie wróciła z rodziną do Monako, tylko udała się do Szwajcarii, gdzie teraz buduje swój azyl.

Zdaniem dziennikarzy, Charlene postawiła na siebie, ale nie zamierza się rozwodzić z mężem. Para miała zawrzeć ze sobą umowę. Małżeństwem są jedynie na papierze, zachowują pozory podczas oficjalnych ceremonii. Charlene ma pojawiać się w Monako wtedy, gdy sytuacja będzie tego wymagać. „Albert i Charlene są teraz tylko "parą ceremonialną". Księżna zgodziła się pojawiać u boku męża na oficjalnych wydarzeniach w Monako”, podał magazyn Voici.

Czytaj też: Księżna Charlene chciała uciec, ale cofnięto ją z lotniska. Na ślubie z księciem Monako płakała

Księżna Charlene i książę Albert dzielą się opieką nad dziećmi

Podobno dzieci książęcej pary będą podróżować między Szwajcarią a Monako, by spędzać tyle samo czasu z każdym z rodziców. „Albert i Charlene są teraz dobrymi partnerami, na zmianę opiekują się dziećmi. Dla księżnej najważniejsza jest równowaga emocjonalna jej córki i syna”, donosi z kolei dziennik Bild.

To nie pierwszy raz, gdy ukochana księcia Monako znika z kraju. Od stycznia 2021 roku do marca 2022 roku spędziła  przebywała w RPA. Tłumaczyła, że ze względu na problemy zdrowotne nie może podróżować. Niedawno była widziana  w Mediolanie bez obrączki, co tylko wywołało sensację w prasie.

Na razie książę Albert i księżna Charlene nie odnieśli się do tych informacji. 

Sprawdź też: Poznaj ulubione sałatki księżnej Kate, które sprawdzą się w letnie dni

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.