Piotr Lato, 04.03.2001, Warszawa
Fot. WOJTEK STEIN/REPORTER
Z życia gwiazd

Z „Big Brothera” do „The Voice of Poland 12”. Jak po 20 latach zmienił się Piotr Lato?

W 12. edycji show wystąpi ze swoją partnerką

Marta Nawacka 9 września 2021 20:58
Piotr Lato, 04.03.2001, Warszawa
Fot. WOJTEK STEIN/REPORTER

Niespełna dwadzieścia lat temu oglądaliśmy go w popularnym wówczas programie „Big Brother”. Piotr Lato ma za sobą także występ w pierwszej edycji „The Voice of Poland”, jednak wtedy nie odniósł muzycznego sukcesu. Na planie poznał za to swoją ukochaną... Razem wystąpią w dwunastej edycji show. Jak dzisiaj wygląda mężczyzna?

Piotr Lato ponownie wystąpi w „The Voice of Poland”

Już w tę sobotę ruszy kolejna, dwunasta już edycja popularnego muzycznego show emitowanego na antenie TVP2. Spośród kilku tysięcy chętnych wziąć w nim udział, przed trenerami zaśpiewa niemal stu uczestników. Wśród nich znalazł się również Piotr Lato. Mężczyzna pojawił się w pierwszej edycji programu „Big Brother” i mogliśmy go bliżej poznać, gdy dał się zamknąć w domu Wielkiego Brata.

Czytaj też: Big Brother to była prawdziwa telewizyjna rewolucja. Pamiętacie uczestników 1. edycji?

Piotr Lato i Karolina Charko
Fot. Natasza Młudzik/TVP2

Piotr Lato i Karolina Charko

Piotr Lato – swoją miłość poznał na planie muzycznego show

Fani programu „The Voice of Poland” z pewnością zauważą, że Piotr Lato pojawił się kilka lat temu w jego pierwszej edycji. Niestety wtedy nie odniósł sukcesu: żaden z trenerów nie odwrócił się po jego występie, ale za to mężczyzna znalazł coś innego... Prawdziwą miłość. To właśnie na planie show poznał swoją obecną partnerkę, Karolinę Charko. W tamtej edycji program okazał się dla niej nieco szczęśliwszy niż dla Piotra i kobieta dotarła do ćwierćfinału.

W sobotę będziemy mogli usłyszeć zakochanych w utworze „Stitched up” Herbiego Hancocka i Johna Mayera. W maju tego roku ukazała się płyta Piotra Lato, Dust Bowl Desert Night Fantasies, na której także możemy ich posłuchać, gdyż Karolina Charko wystąpiła gościnnie z ukochanym.  

Zobacz także: Edyta Górniak w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w „The Voice of Poland”. Dlaczego?

Piotr Lato i Karolina Charko
Fot. Natasza Młudzik/TVP2

Piotr Lato i Karolina Charko 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.