Piotr Lato, 04.03.2001, Warszawa
Fot. WOJTEK STEIN/REPORTER
Z życia gwiazd

Z „Big Brothera” do „The Voice of Poland 12”. Jak po 21 latach zmienił się Piotr Lato?

Zajmuje się nie tylko muzyką...

Marta Nawacka 10 sierpnia 2022 15:58
Piotr Lato, 04.03.2001, Warszawa
Fot. WOJTEK STEIN/REPORTER

Dwadzieścia lat temu oglądaliśmy go w popularnym wówczas programie „Big Brother”. Piotr Lato ma za sobą także występ w pierwszej edycji „The Voice of Poland”, jednak wtedy nie odniósł muzycznego sukcesu. Na planie poznał za to swoją ukochaną... Razem wystąpili w dwunastej edycji show. Jak dzisiaj wygląda ulubieniec widzów?

Piotr Lato ponownie wystąpił w „The Voice of Poland”

We wrześniu 2021 roku ruszyła kolejna, dwunasta już edycja popularnego muzycznego show emitowanego na antenie TVP2. Spośród kilku tysięcy chętnych przed trenerami zaśpiewało niemal stu uczestników. Wśród nich znalazł się również Piotr Lato. Mężczyzna pojawił się w pierwszej edycji programu „Big Brother” i mogliśmy go bliżej poznać, gdy dał się zamknąć w domu Wielkiego Brata.

Czytaj też: Big Brother to była prawdziwa telewizyjna rewolucja. Pamiętacie uczestników 1. edycji?

Piotr Lato i Karolina Charko
Fot. Natasza Młudzik/TVP2

Piotr Lato i Karolina Charko obecnie

Fani programu „The Voice of Poland” z pewnością zauważyli, że Piotr Lato pojawił się kilka lat temu w jego pierwszej edycji. Niestety wtedy nie odniósł sukcesu: żaden z trenerów nie odwrócił się po jego występie, ale za to mężczyzna znalazł coś innego... Prawdziwą miłość. To właśnie na planie show poznał swoją obecną partnerkę, Karolinę Charko. W tamtej edycji program okazał się dla niej nieco szczęśliwszy niż dla Piotra i kobieta dotarła do ćwierćfinału.

Piotr Lato w Big Brotherze. Co dziś robi?

Był ulubieńcem widzów pierwszej edycji Big Brothera, ale musiał opuścić program przez złamanie regulaminu. Piotr Lato nie krył bowiem przez innym uczestnikiem, na kogo zagłosował w tajnych nominacjach. Poruszył ten temat w rozmowie z Sebastianem Florkiem. Choć widzowie typowali go do zwycięstwa, od razu wyrzucono go z gry.

Piotr Lato, 2001, Big Brother

Piotr Lato, 2001, Big Brother
Fot. Mikulski AKPA

Po programie Piotr kontynuował swoją przygodę z muzykowaniem. Próbował swoich sił w Idolu, grał w zespołach metalowych i rockowych, nagrywał jingle do stacji radiowych. W 2021 roku nagrał debiutancki album Dust Bowl Desert - Night Fantasies. Poza muzyką gwiazdor zarabia na udzielaniu korepetycji z języka niemieckiego. 

Zobacz także: Edyta Górniak w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w „The Voice of Poland”. Dlaczego?

Piotr Lato i Karolina Charko
Fot. Natasza Młudzik/TVP2

Piotr Lato i Karolina Charko 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…