Księżna Kate, książę William, książę George, księżniczka Charlotte
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wyciekł plan royalsów na zbliżające się urodziny królowej Elżbiety II!

George i Charlotte będą mieli ważne zadanie... 

Karol Sowa 31 maja 2022 18:01
Księżna Kate, książę William, książę George, księżniczka Charlotte
Fot. East News

W Wielkiej Brytanii od kilku miesięcy mówi się o nadchodzących uroczystościach poświęconych królowej Elżbiecie II. Podczas nadchodzącego wydarzenia, jakim jest Trooping The Colour, dzieci księżnej Kate i księcia Williama - George i Charlotte zadebiutują w nowej roli. To właśnie trzy lata temu na ich miejscu była Meghan Markle!

Jakie zadanie będą mieli George i Charlotte? 

W tym roku na uroczystości poświęconej królowej Elżbiecie II pojawią się dzieci księżnej Kate i księcia Williama! Będą mieli możliwość sprawdzenia się w nowych rolach. Zawsze obserwowali całe zajście z balkonu Pałacu Buckingham, jednak w tym roku wezmą czynny udział w paradzie. Będą jechać w karocy ze swoją mamą. Jak pisze magazyn Hello, jest to wielkie wyróżnienie dla ośmioletniego George’a oraz siedmioletniej Charlotte. Jak dobrze wiemy, trzy lata temu na ich miejscu była Meghan Markle, księżna Kate oraz księżna Camilla. Wiele ludzi na całym świecie nie może doczekać się już, aby zobaczyć jak rodzina królewska wypadnie podczas tak dużego przedsięwzięcia. Tooping The Colour odbędzie się od 2 do 5 czerwca. 

Księżniczka Charlotte, książę Charlotte
Fot. Stephen Lock / i-Images/i-images/East News

Meghan Markle, Księżna Kate, księżna Camilla
Fot. action press/Reporter

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Żebrowska: „Nie zawsze muszę mieć rację i znać odpowiedzi na wszystko, żeby być wartościową mamą

Jakie są plany na tegoroczny Trooping The Colour?

Jak wiadomo, Trooping The Colour jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w Londynie. Jak co roku zaplanowano liczne wydarzenia, które organizowane są z okazji urodzin brytyjskiej monarchini. Według informacji, które płyną z Wielkiej Brytanii, uroczystość ma rozpocząć się około godziny 11:00 czasu polskiego. W tym czasie ma się ukazać ludziom parada z udziałem wojska brytyjskiego. Za nią mają podążać członkowie rodziny królewskiej. Jednak na samym końcu ma jechać sama królowa. Cały marsz ma kierować się wzdłuż deptaku do parku św. Jakuba pod eskortą jednego z najstarszych regimentów brytyjskiej armii Household Cavalry oraz orkiestry konnej.  

Fot. Pool/Max Mumby/Getty Images

Książę George, księżniczka Charlotte, Windsor, Wielka Brytania, 12.10.2018 rok

Księżniczka Charlotte, książę Charlotte
Fot. AP/EAST NEWS

Księżniczka Charlotte, książę Charlotte
Fot. Dominic Lipinski/Press Association/East News

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Już jesienią 2023 w Londynie będzie można podziwiać wystawę poświęconą Coco Chanel

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.