Wojciech Szczęsny, jamnik
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy narodziny dziecka sprawią, że Wojciech Szczęsny pogodzi się z ojcem?

Od lat nie mieli ze sobą kontaktów!

VIVA! 12 lipca 2018 20:30
Wojciech Szczęsny, jamnik
Fot. East News

Pod koniec czerwca MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Cudowną wiadomością podzielili się z fanami za pośrednictwem Instagrama. „Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze”, napisała piosenkarka. Teraz wszyscy zastanawiają się, czy narodziny synka sprawią, że bramkarz pojedna się z własnym ojcem i po wielu latach ich relacje w końcu się ocieplą.

Ojciec Wojciecha Szczęsnego o relacji z synem

Wojciech Szczęsny nie utrzymuje kontaktu ze swoim ojcem, Maciejem. Panowie od kilku lat nie mają ze sobą najlepszych stosunków. W wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, Maciej Szczęsny, były reprezentant Polski w piłce nożnej, opowiedział o relacjach z synem.

Dlaczego ojciec i syn nie utrzymują ze sobą kontaktów? Były reprezentant Polski odpowiedział, że pewnego dnia Wojtek po prostu ich zaprzestał, a on sam nie zna przyczyny tej decyzji. „Miałem z nim super relację przez 24 lata. Rozmawialiśmy po każdym jego meczu”, tłumaczył Maciej Szczęsny. Według niego wszystko zmieniło się w 2013 roku, kiedy w życiu syna pojawiła się miłość. Ich kontakt szybko się urwał.  Wielokrotnie próbował się porozumieć z synem. Wysyłał mu maile, smsy. Bez odzewu.

W jednym z wywiadów podejrzewał, że jego najmłodszy syn nie może pogodzić się z rozwodem rodziców. Mimo to, starał się spędzać z nim jak najwięcej czasu. „Myślę, że szczególnie od momentu, kiedy się wyprowadziłem, zacząłem być naprawdę fajnym ojcem. Zwłaszcza jak na faceta, który był piłkarzem, ciągle w rozjazdach.

Nawet, gdy grałem w Wiśle, przyjeżdżałem dwa razy w tygodniu do Warszawy, by zobaczyć się z chłopcami, nie mówiąc już o tym, że moja życiowa partnerka niemal w każdy piątek po pracy brała chłopców do pociągu do Krakowa, żebyśmy wspólnie spędzili weekend”, mówił w rozmowie ze Sportowymi Faktami.

Czy Wojciech Szczęsny odbuduje relacje z ojcem?

Wojciech Szczęsny nigdy nie wypowiada się na temat ich relacji. Dla ojca brak kontaktu z dzieckiem jest ogromnym ciosem. Maciej Szczęsny nie ukrywa żalu i podkreśla, że do tej pory nie poznał przyczyny, dla której syn zerwał z nim kontakty. Czy dzięki małemu Liamowi, relacje panów ulegną poprawie? Często pojawienie się na świecie dziecka sprawia, że świeżo upieczeni rodzice malucha zaczynają inaczej postrzegać własnych rodziców. Czy tak będzie w przypadku Wojtka i jego ojca? Czas pokaże. 

Wojciech Szczęsny i MaRina Łuczenko-Szczęsna

MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny w trakcie wesela w 2016 roku
Fot. Instagram @wojciechszczesny

Maciej Szczęsny i Wojciech Szczęsny

Maciej Szczęsny, Wojciech Szczęsny
Fot. East News, Bartek Wiezcorek/LAF AM

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.