Jest też nowy prowadzący show. To spora niespodzianka!

Rafał Kowalski 17 sierpnia 2020 12:00

Aż 40 uczestników pomieści scena drugiej edycji The Voice Senior, do której nagrania właśnie ruszyły. O tym, kto z uczestników zostanie laureatem programu dowiemy się na początku 2021 roku, ale już dziś poznaliśmy nowy skład trenerski show!

Jurorzy Voice Senior 2. Zmiana wśród prowadzących

Z informacji prasowej, którą otrzymaliśmy od produkcji programu TVP wynika, że w drugim sezonie Voice Senior zabraknie Uli Dudziak, która przeszła do składu trenerskiego tradycyjnego The Voice. Widzowie nie zobaczą też niestety Marka Piekarczyka – w przypadku muzyka, powód tej decyzji nie jest znany.

Kto trafi na ich miejsce? Izabela Trojanowska i Witold Paszt! „Na początku miałem większą tremę niż nasi wspaniali uczestnicy. Nie lubię oceniać ludzi, uwielbiam ich słuchać dlatego The Voice Senior jest trudnym wyzwaniem. Z drugiej strony jest to bardzo fajna przygoda, ponieważ uczestnicy są ludźmi w moim wieku. Mają piękne dusze, są radośni i emanują dobrą energią, którą dzielą się z nami”, mówił po pierwszym dniu nagraniowym Witold Paszt, założyciel i lider legendarnego zespołu VOX. „Zamierzam wspierać naszych uczestników. Piękną rzeczą jest to, że seniorzy są tak muzykalni. Nie boją się śpiewać, nie boją się sceny. Przychodzą i dobrze się bawią a my razem z nimi. Czuję ogromną odpowiedzialność za naszych wspaniałych uczestników, którzy przyszli do programu, żeby przeżyć fajną przygodę”, dodała Izabela Trojanowska.

Formuła programu zostanie delikatnie zmieniona i w stosunku do pierwszej edycji, tym razem zobaczymy więcej odcinków show. Uczestników powyżej 60. roku życia zagrzewać do walki o spełnienie marzeń zagrzewać będzie Rafał Brzozowski. Tym samym potwierdziły się plotki o tym, że prowadzący Jaka to melodia zastąpi na stanowisku prowadzącego swojego kolegę ze stacji. Piosenkarzowi dotrzymywać będzie towarzystwa - tu bez zmian - Marta Manowska.

Będziecie oglądać Voice Senior 2? Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu. 

1/4
Jurorzy The Voice Senior 2, Alicja Majewska
Copyright @Natasza Młudzik / TVP / materiał prasowy
1/4

Alicja Majewska zasiądzie w fotelu trenera już po raz drugi

2/4
Jurorzy The Voice Senior 2, Andrzej Piaseczny
Copyright @Natasza Młudzik / TVP / materiał prasowy
2/4

Także Andrzej Piaseczny ponownie będzie trzymał kciuki za wiekowych wykonawców

3/4
Jurorzy The Voice Senior 2, Izabela Trojanowska
Copyright @\Natasza Młudzik / TVP / materiał prasowy
3/4

Debiut w Voice Senior zaliczy Izabela Trojanowska

4/4
Jurorzy The Voice Senior 2, Witold Paszt
Copyright @Natasza Młudzik / TVP / materiał prasowy
4/4

A jak sprawdzi się Witold Paszt? Pierwsze odcinki Voice Senior 2 zobaczymy już w styczniu 2021.

TAGI #The Voice

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.