Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
WIELKANOC 2023

Dorota Szelągowska na zdjęciu z mamą i synem! Uderzającego podobieństwo

„No genów to tu się nikt nie wyprze”, piszą internauci

Konrad Szczęsny 9 kwietnia 2023 19:11
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Uwielbiana prezenterka zamieściła w sieci zdjęcie, które z miejsca podbiło serca internautów. Dorota Szelągowska pozuje na nim z mamą oraz synem. Internauci stwierdzili, że wszyscy troje są do siebie niezwykle podobni... I trudno się z nimi nie zgodzić!

Świąteczne zdjęcie Doroty Szelągowskiej. Tak obchodziła Wielkanoc 2023

Wielkanoc to dla jednych czas religijnej zadumy, refleksji oraz radości. Dla innych okazja, by spędzić czas z najbliższymi, odpocząć od codziennego zgiełku. W tej drugiej grupie, jak się wydaje, jest gospodyni lubianego formatu TVN. Dorota Szelągowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której pozuje z ukochaną mamą Katarzyną Grocholą oraz synem Antonim Sztabą.

Kocham”, podpisała ją. Cała trójka wygląda na niezwykle szczęśliwą i zrelaksowaną. Z ich twarzy nie schodzi uśmiech. Nie to jednak zwróciło przede wszystkim uwagę internautów...

Czytaj także: Dorota Szelągowska wspomina związek z Adamem Sztabą... Krótko i wymownie

Dorota Szelągowska na zdjęciu z mamą i synem. Internauci: „ale podobni!”

Prowadząca „Dorota was urządzi!” wraz z najbliższymi tegoroczne święta wielkanocne spędza w domu na Warmii. To jej azyl i oaza spokoju. Wiele wskazuje na to, że dla całej rodziny to czas bliskości i wielkiego szczęścia. Dowodem jest powyższa fotografia.

Internauci po jej opublikowaniu zaczęli żywo komentować zdjęcie. Trudno nie zauważyć na nim, że Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska oraz jej syn Antoni są do siebie uderzająco podobni!

„Kurczę, ale wszyscy do siebie podobni”, „Klony”, „Rzeczywiście w tamtych brwiach wyglądała Pani jak syn”, „Jaki przystojny syn, oczy babci, usta mamy”, „No genów to tu się nikt nie wyprze”, „Piękni i podobni”, piszą rozanieleni. 

Czytaj także: Katarzyna Grochola była zła na córkę za ujawnienie choroby. „Błagała o przebaczenie”

Syn Dorota Szelągowskiej jest zakochany. Czym zajmuje się na co dzień?

Jeden z internautów dał do zrozumienia, że bardzo podoba mu się syn gwiazdy TVN. „Ojej, chcę go za chłopaka a Ciebie za teściową 😜”, napisał. Dorota Szelągowska nie pozostała obojętna i odpowiedziała na komentarz. Zdradziła, że jej syn jest szczęśliwie zakochany! „już mam super synową”, zwierzyła się. Nie ujawniła jednak, kim jest wybranka Antoniego...

Syn Doroty Szelągowskiej studiuje aktorstwo na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi – jak ujawniła dumna mama, dostał się na nią bez najmniejszego problemu.

„Właśnie się żegnamy i to jest bardzo trudny moment dla matki, ale i ja, i Adam jesteśmy bardzo dumni z tego. To jest bardzo dziwny czas, ale fajny. Te egzaminy też wyglądały zupełnie inaczej”, mówiła jakiś czas temu w rozmowie z serwisem Jastrząbpost.

Z kolei później w rozmowie z nami nie ukrywała, że wszystko było dla niego bardzo trudne – głównie ze względu na pandemię. „Rozmowa w tej chwili na temat studiowania, gdy zajęcia odbywają się online, a świat stanął na głowie, wydaje mi się bez sensu. Myślę, że te emocje i cała reszta pojawią się później. W tej chwili to jest jakiś rodzaj rozczarowania. Nie powiem, że na pewno mój syn jest rozczarowany dorosłością, ale nie chciałabym być na jego miejscu i w tym momencie rozpoczynać dorosłego życia, które nie wygląda tak, jak miało”, stwierdziła w rozmowie z Rafałem Kowalskim dla viva.pl. 

Jak jest teraz? Tego nie wiemy...  

Czytaj także: Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola na wspólnym zdjęciu. Są jak dwie krople wody!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.