Damian Duda 15 stycznia 2017 21:15
1/5
WOŚP, Kinga Rusin, Maffashion, Magda Gessler, Piotr Kraśko
Copyright @EastNews/Olga Majrowska/East News/ Instagram
1/5

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku gra po raz dwudziesty piąty! Tradycyjny finał WOŚP, czyli Światełko do Nieba, rozbłysło punktualnie o 20 w wielu polskich miastach. Ile udało się zebrać do tej pory? Po godzinie 21 ta suma wynosiła 28 milionów złotych! Liczenie zebranych środków będzie trwało jeszcze długo, a licytować na aukcjach można do lutego.

 

W końcu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko coroczna zbiórka pieniędzy. To również wyjątkowe licytacje, na które osoby znane – zarówno ze świata polityki jak i show-biznesu – wystawiają ważne dla siebie przedmioty.

 

Zobacz też: Jurek Owsiak wspomina pierwszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Nie każdy ma tyle dystansu, ile pierwsza dama Agata Duda, która wystawiła na tegoroczną licytację wyjątkowe zdjęcie ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie – na którym żona Andrzeja Dudy w zabawnej pozycji wita się z polskimi biskupami. Nikt nie spodziewał się po pierwszej damie takiego zachowania.

 

Zobaczcie, co gwiazdy przygotowały na tę specjalną okazję!

2/5
Piotr Kraśko, viva.pl
Copyright @EastNews
2/5

Nauka jazdy konnej z Piotrem Kraśko? Dlaczego nie. Każdy, kto chciałby spędzić wyjątkowe chwile w Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie na Mazurach, może to zrobić. Cena wywoławcza: 3650 złotych.

3/5
Magiczne Święta
Copyright @Olga Majrowska
3/5

Ten, kto od dawana marzył o kolacji z Magdą Gessler, ma teraz możliwość spełnić swoje marzenie. Restauratorka wystawiła na licytację kolację w restauracji „U Fukiera’’ dla czterech osób. Jak zapowiedziała, pojawi się na niej osobiście. Cena wywoławcza: 6100 złotych.

4/5
Kinga Rusin, viva.pl
Copyright @EastNews
4/5

Zjawiskowa kreacja, w której Kinga Rusin pojawiła się na balu Fundacji TVN, również została wystawiona na licytację. Jak zaznaczyła prezenterka, sama weźmie w niej udział. Zatem do dzieła!

5/5
Maffashion, WOŚP, viva.pl
Copyright @Instagram
5/5

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że w szafach blogerek modowych znajdują się prawdziwe perełki. Do aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączyła się również Maffashion, która wystawiła kobaltową sukienkę projektu jednego z najzdolniejszych polskich duetów modowych – mowa oczywiście o Marcinie Paprockim i Mariuszu Brzozowskim. Trzeba przyznać jedno: jest piękna!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.