meghan markle a krolowa elzbieta ii
Fot. Max Mumby/Indigo / Contributor / Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Meghan Markle obowiązują kolejne ograniczenia

Szokująca decyzja królowej Elżbiety II!

Aleksandra Andrzejak 29 kwietnia 2021 18:57
meghan markle a krolowa elzbieta ii
Fot. Max Mumby/Indigo / Contributor / Getty Images

Nie da się ukryć, że dla brytyjskiej rodziny królewskiej ten rok jest pełen niespodzianek... i to raczej tych przykrych. Królowa Elżbieta II podjęła kolejną poważną decyzję, która dotyczy członków rodziny królewskiej!

To trudny okres w życiu Elżbiety II

Dla Elżbiety II zeszły rok był wyjątkowo trudny. Jej syn, książę Andrzej został wmieszany w aferę pedofilską. Następnie Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia królewskich funkcji, po czym udzielili wywiadu u Oprah, o którym mówił cały świat. Szalejąca pandemia koronawirusa i śmierć ukochanego męża księcia Filipa.

Zobacz także: Meghan Markle wciąż nie pogodziła się z Victorią Beckham! 

meghan markle kolejny zakaz
Fot. Aaron Chown - PA Images / Contributor / Getty Images

Meghan Markle i książę Harry podczas wywiadu u Oprah, 2021

Elżbieta II zakazała Meghan nosić królewską biżuterię

Jak donosi The Sun, królowa Elżbieta II zatwierdziła zakaz wypożyczania królewskiej biżuterii przez żonę księcia Harry’ego. W związku z tym Meghan nie będzie również mogła nosić bransoletek, naszyjników, kolczyków ani tiar, które kiedyś należały do ​​księżnej Diany. Niestety nawet Harry nie ma głosu w tej sprawie.

Po opuszczeniu przez Meghan Wielkiej Brytanii, księżna Sussex była oskarżana zabranie ze sobą biżuterii od księżnej Diany wartej miliony. Plotki okazały się nieprawdziwe. Jednak już mieszkając w Kalifornii, Meghan nosiła diamentową bransoletkę podczas wywiadu z Oprah Winfrey. Teraz możemy być pewni, że zgodnie z decyzją królowej Elżbiety II Meghan nie włoży królewskiej biżuterii. 

Zobacz także: Meghan Markle jest na nowej diecie!

meghan markle koniec krolewskich przywilejow
Fot. Max Mumby/Indigo / Contributor / Getty Images

Biżuteria, którą Meghan nosiła w trakcie jednej z uroczystości w Wielkiej Brytanii, 2019

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.