Księżna Kate, książę William, Nassau, Bahamy, 25.03.2022 rok
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage
O TYM SIĘ MÓWI

Wielka Brytania: Księżna Kate i książę William złożyli Meghan życzenia urodzinowe 

To przełom w ich relacjach?

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2022 17:49
Księżna Kate, książę William, Nassau, Bahamy, 25.03.2022 rok
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage

Meghan Markle od początku nie cieszyła się wielką sympatią Brytyjczyków, a także mediów. Rozwódka, była amerykańska aktorka... W oczach niektórych royalsów nie była najlepszą partią dla księcia Harry'ego. Meghan nie potrafiła przekonać do siebie wszystkich członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Zwłaszcza jednej pary. Prasa donosiła o jej konflikcie z księżną Kate i księciem Williamem. Czy  wystąpienie książęcej pary Sussex z rodziny królewskiej przyczyniło się do poprawy nastroju między braćmi? Z okazji 41. urodzin Meghan księżna Kate i książę William złożyli jej życzenia. Nie byli zbyt wylewni.

Meghan Markle i jej relacje z księżną Kate i księciem Williamem

Prasa poświęcała wiele uwagi relacji Meghan i Kate. Uważano, ze kontakty między nimi są chłodne i ograniczają się jedynie do wymiany oficjalnych uprzejmości podczas spotkań. Obie bardzo się od siebie różnią i nie mają wielu tematów do rozmów. Podobno panie miały sprzeczać się o medialne zainteresowanie, a także o to, która z nich jest ulubienicą królowej i ma lepsze wyczucie stylu.

Wtedy w konflikt mieli zaangażować się William i Harry. Z kolei relacje między braćmi miały popsuć się znacznie wcześniej. Mówiło się, że William nie wykazywał zbyt dużego entuzjazmu w związku z pojawieniem się Meghan wśród royalsów.

„Harry miał żal, że nie przywitał jej w rodzinie z należytym szacunkiem i honorami. Powiedział mu o tym i to stało się źródłem napięć. Musiał interweniować książę Karol, który poprosił Williama, by postarał się bardziej. W efekcie książę i księżna Cambridge zaprosili Harry'ego i Meghan do siebie na święta”, zdradzało kilka lat temu Vanity Fair.

Zobacz też: Królowa Elżbieta II straciła cierpliwość do żony wnuka. Ma dość zachowania Meghan Markle

Książę Harry, księżna Meghan, Księżna Kate, książę William, 2020
Fot. Phil Harris - WPA Pool/Getty Images

księżna Kate, księżna Meghan,  Pippa Middleton, 2019
Fot. David Gray / Contributor/Getty Images

Księżna Kate, Meghan Markle, Pippa Middleton, 2019

Wyjazd Meghan Markle i księcia Harry’ego z kraju przyczynił się do załagodzenia konfliktu, wyciszenia wszystkich negatywnych emocji. Podobno bracia wciąż pracują nad swoją relacja.

Kilka miesięcy temu Meghan i Harry po raz pierwszy przybyli razem do Wielkiej Brytanii ze względu na jubileusz panowania królowej Elżbiety II. Rodzina miała możliwość, by w końcu ze sobą porozmawiać, jednak na zdjęciach, które wykonali im fotoreporterzy widać, że nadal traktują siebie z dystansem. Tymczasem z okazji urodzin księżnej Sussex, Kate i William zdecydowali się złożyć jej życzenia w oficjalny sposób.

W mediach społecznościowych książęcej pary Cambridge pojawiło się zdjęcie Meghan i krótki opis.

„Życzenia z okazji urodzin dla księżnej Sussex”, napisano.

Czy to oznacza, że ich relacje uległy poprawie? 

Czytaj też: Wielka Brytania. Samochód księżnej Diany trafi na aukcję!

Książę Harry, Meghan Markle, 2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.