Fot. Gałązka / AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

W ubiegłym roku się rozwiódł, dziś aktor "Na Wspólnej" podzielił się nowiną o drugim ślubie

Michał Tomala nie posiada się ze szczęścia

Dorota Falkowska 5 czerwca 2024 19:30
Fot. Gałązka / AKPA

Michał Tomala to aktor znany przede wszystkim widowni serialu "Na Wspólnej", gdzie już od ponad 20 lat wciela się w rolę Daniela Brzozowskiego. W 2018 roku został mężem Anny Jarosik, którą poznał na castingu do produkcji, ale młoda para niedługo potem zdecydowała o rozstaniu... Dziś Michał Tomala podzielił się ze swoimi obserwatorami radosną nowiną o drugim ślubie. Jego wybranką jest piękna Maja. 

Michał Tomala: małżeństwo z Anną Jarosik. Huczny ślub i cichy rozwód

Michał Tomala i Anna Jarosik poznali się podczas castingu do "Na Wspólnej". Aktor wspominał później, że gdy po raz pierwszy spojrzał w oczy Ani, trafiła go strzała amora. Od samego początku aktorzy czuli do siebie chemię, dodatkowo grali parę zakochanych, więc życie napisało do ich historii miłosnej najlepszy scenariusz. Rok później byli już małżeństwem, a o ich ślubie huczały media w całej Polsce. Niestety szczęście młodej pary nie trwało długo. Już w kolejnym roku aktorzy wzięli rozwód, który utrzymywali w tajemnicy, nie chcąc robić wokół całej sprawy rozgłosu. 

Fani pary zorientowali się w momencie, gdy z Instagrama aktorki zaczęły znikać ich wspólne zdjęcia. "Rozstaliśmy się ponad rok temu, jesteśmy już po rozwodzie. Nie chcieliśmy tego rozgłaszać i publikować. Rozstaliśmy się w przyjaźni bez wzajemnych pretensji i rozczarowań. Decyzja była po obu stronach" — przyznała ostatecznie Anna Jarosik w rozmowie z Plejadą na początku 2023 roku. Michał Tomala nie odniósł się publicznie do medialnego zamieszania. 

Czytaj też: Kilka lat temu kupili dom w raju na ziemi. To właśnie tam Robert i Monika Gawlińscy chcą spędzić resztę życia

Michał Tomala i Anna Maria Jarosik

Michał Tomala, Anna Maria Jarosik ślub
Fot. AKPA

Michał Tomala: podzielił się radosną nowiną o drugim ślubie 

Aktor "Na Wspólnej" w lipcu ubiegłego roku opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z tajemniczą Mają, potwierdzając tym samym, że jest w nowej relacji. "Zdecydowanie tak powinno zaczynać się każde lato! Idealnie", napisał pod zdjęciem.

Jeden z obserwatorów porównał parę do... Meghan i Harry'ego. "Jak Meghan i Harry. Tak się powinno zaczynać każdy dzień! Fajnie pana wiedzieć uśmiechniętego. Trzymam kciuki. Powodzenia! Super, niech wam się szczęści. Jesteście fajni", czytamy pod zdjęciem. 

Dziś aktor i jego ukochana są już po ślubie. Michał Tomala opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie z tego ważnego dnia z podpisem: "Niech cały świat już wie, że ja kocham właśnie cię".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo szczęścia! 

Zobacz też: Zniknął z show-biznesu bez słowa, teraz powrócił. Mieczysław Szcześniak ujawnił prawdę o swoim życiu

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.