brytyjska rodzina królewska, oficjalne zdjęcie rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Z okazji urodzin księcia Williama opublikowano jego portret z dziećmi. To niezwykły hołd dla Diany! 

Zwróciliście na to uwagę?

Gabriela Czernecka 21 czerwca 2020 09:27
brytyjska rodzina królewska, oficjalne zdjęcie rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Książę William skończył dziś 38 lat. Brytyjski następca tronu, najstarszy wnuk królowej Elżbiety II, najstarszy syn księcia Karola i księżnej Diany. Dziś dumny i szczęśliwy mąż księżnej Kate oraz ojciec trójki dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louise'a. Tegoroczne urodziny zapewne będzie świętował w domu w towarzystwie żony i dzieci. Z okazji urodzin na profilach społecznościowych księcia pojawił się piękny rodzinny portret. Książę pozuje na nim ze swoimi dziećmi i trudno nie zauważyć, że tą fotografią oddaje hołd swojej mamie, księżnej Dianie!

Urodziny księcia Williama - zdjęcie z dziećmi

Najstarszy syn Diany i zaraz po księciu Karolu, pierwszy dziedzic do brytyjskiego tronu, oddany ojciec i przykładny mąż. Dziś William kończy 38 lat i nie ma wątpliwości, że bycie ojcem to dla niego najważniejsza rola w życiu. Wombat, bo tak pieszczotliwie nazywali Williama rodzice, wiódł życie jak zwykły śmiertelnik. Urodził się w szpitalu, a nie w pałacu jak inne królewskie dzieci i jako pierwszy w rodzinie królewskiej poszedł do żłobka. Korzystał z uroków życia i miał wszystko, czego mógłby zabraknąć. Jego bezstroskie życie na zawsze odmieniła śmierć Diany. Z dnia na dzień musiał wydorośleć, stać się oparciem dla młodszego brata i... pożegnać się z prywatnością. Media nie dawały mu spokoju. Każde zdjęcie następcy tronu, którego szybko nazwano najprzystojniejszym księciem, było na wagę złota. Ucieczką od codzienności była wyprawa do Chile, gdzie William pozbierał się po stracie matki i nauczył się radzić z przeciwnościami losu. Po powrocie rozpoczął studia na kierunku historia sztuki, którą wymienił na geografię. Studenckie życie upływało mu na imprezach i... romansowaniu. Jedyną kobietą, która na dłużej zagrzała miejsca u jego boku była Kate Middleton. Początkowo tylko się przyjaźnili. Prawdziwe uczucie narodziło się między nimi dopiero podczas charytatywnego pokazu mody. Gdy Kate pojawiła się na wybiegu w półprzezroczystej sukience William nie mógł oderwać od niej wzroku. Szybko zdobył jej serce i od tamtej pory stali się nierozłączni.

Dziś są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louise'a. Podobnie jak Diana przed laty, William również stara się zapewniać swoim dzieciom normalne życie. Najnowsze zdjęcie, które opublikowano na Instagramie Kensington Royal tylko jest tego dowodem. Widzimy na nim jak William wraz z dziećmi spędza czas na świeżym powietrzu. Widać, że maluchy świetnie się bawią! Nie da się jednak nie zauważyć podobieństwa tej fotografii do tej sprzed lat, na której William pozował z bratem i mamą. Czy był to przemyślany ruch, by w ten sposób oddać hołd Dianie? Wygląda na to, że tak William i Kate (która wykonała zdjęcie) chcieli pokazać fanom rodziny królewskiej, że królowa ludzkich serc nadal jest obecna w ich życiu. Zobaczcie obie fotografie i sami porównajcie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.