Urszula Chincz, Ula Chincz, VIVA!, main topic
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Ula Chincz straciła program! Czy prezenterka zniknie z anteny TVN Style? Najnowsze doniesienia nie pozostawiają co do tego wątpliwości…

Konrad Szczęsny 3 stycznia 2018 15:00
Urszula Chincz, Ula Chincz, VIVA!, main topic
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

 

Ula Chincz zastąpi Małgorzatę Rozenek-Majdan i zostanie nową Perfekcyjną Panią Domu? Jedyna córka Andrzeja Turskiego, co prawda, dostała nowy program, ale... musi również przełknąć gorycz porażki w związku ze zdjęciem z anteny TVN style „Gwiazd prywatnie”. Jak do tego doszło?

 

Zobacz też: Ula Chincz oprowadziła nas po swojej posiadłości. Zobacz, jak mieszka prezenterka

 

Ula Chincz straciła program „Gwiazdy prywatnie”

Okazuje się, że Ula Chincz musiała borykać się z dużymi problemami przy realizacji „Gwiazd prywatnie”. Wszystko dlatego, że bohaterowie programu co chwilę zmieniali zdanie dotyczące udziału w nim!

 

„Wbrew wcześniejszym ustaleniom nie pozwalano jej nagle wchodzić do różnych pomieszczeń. Często też celebryci rezygnowali z udziału w programie na dzień przed nagraniami", zdradziła osoba z produkcji w rozmowie z „Faktem”. Taki obrót sprawy to ponoć dla Uli Chincz duży cios, ponieważ „wkładała w program całe serce”.

 

Jednak dla wszystkich fanów prezenterki znanej z „Dzień Dobry TVN”, „Małych gigantów” i „Domu marzeń” mamy dobre informacje: nie oznacza to, że Ula zniknie z anteny!

 

Polecamy także: Urszula Chincz, córka Andrzeja Turskiego: „Moi rodzice są znowu razem”

 

Ula Chincz zostanie nową Perfekcyjną Panią Domu i zastąpi Małgorzatę Rozenek-Majdan?

To już pewne, że wiosną wystartuje na antenie TVN Style nowy program, którego prowadzącą została właśnie Ula Chincz. Ma ona udzielać w nim porad na temat dekorowania wnętrz oraz dbania o dom. „Misja ratunkowa” będzie skupiała się również, podobnie jak „Perfekcyjna Pani Domu”, na pomocy w sprzątaniu jego uczestnikom. 

 

„Widzowie kochali tamten program. Ale ponieważ Gosia ma teraz inny magazyn, wybrano Ulę. Producenci są pewni, że to będzie hit. Badania pokazały, że widzowie lubią oglądać na ekranie Ulę, dlatego na wiosnę ruszy jej kolejny show. Pokaże też triki, jak robić to szybciej i skuteczniej, a także zdradzi sposoby na udekorowanie i zmianę wnętrz”, stwierdziła osoba z produkcji w rozmowie z dziennikiem.

 

Ula Chincz z pewnością wypadnie na antenie wiarygodnie, gdyż ma doświadczenie w udzielaniu tego typu porad. Prowadzi stronę internetową Ula Pedantula, która dotyczy właśnie tematyki dbania o dom.

 

Wątpliwe, żeby Małgorzata Rozenek-Majdan miała za złe produkcji programu taką decyzję. Sama prowadzi teraz format „"W dobrym stylu”, zaś już niebawem widzowie zobaczą ją wraz z Radosławem Majdanem w show „Iron Majdan”, w którym będą zwiedzali świat i zostaną poddani wielu niebezpiecznym próbom! 

 

Ula Chincz
Fot. East News

 

Polecamy też: Urszula Chincz o śmierci Andrzeja Turskiego: "Ja naprawdę wierzę, że tata umarł z tęsknoty za mamą"

oraz: Urszula Chincz o Andrzeju Turskim: "Jestem mega dumna, że miałam takiego ojca"

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.