TYLKO U NAS!

Ula Chincz oprowadziła nas po swojej posiadłości. Zobacz, jak mieszka prezenterka

Piotr Wojtasik 16 stycznia 2017 18:45

Jak mieszka, jak żyje i jak wypoczywa Urszula Chincz? Dziennikarka TVN i twórczyni poradnikowego kanału na Youtube - Ula Pedantula, oprowadziła nas po swoim domu w piękny majowy poranek. Podczas poprzedniego spotkania z dziennikarką mieliśmy okazję podpytać ją o życzenia do złotej rybki i jej największe marzenia. Dziś odwiedzamy ją w jej podwarszawskim azylu.

Andrzej Wrona w domu Uli Chincz

Jakiś czas temu Ula Chincz zaprosiła do swojego pięknego domu pod Warszawą siatkarza Andrzeja Wronę.  Wszystko dlatego, że jego mieszkanie jest remontowane i łazienka została wyłączona z użytku. Dlatego prezenterka postanowiła podać mu pomocną dłoń i zaoferowała sportowcowi ciepły kąt. Okazało się jednak, że w jej domu panują jasne zasady, o których Andrzeja Wronę poinformowały dzieci Uli Chincz.

1. Nie trzeba jeść, ale trzeba spróbować.

2. Przekleństwo kosztuje 10 zł.

Szybko okazało się jednak, że wnętrza – choć urządzone z dużą klasą i wyczuciem – nie są przystosowane do wymiarów sportowca (mierzy on 2,05 metra). Gdy stanął przed lustrem w łazience, zobaczył... swój brzuch!

Ula Chincz postanowiła również zatrudnić siatkarza do prac domowych. Widzowie nie zdziwili się więc ani trochę, gdy Andrzej Wrona zdezerterował, by zamieszkać w hotelu.

Materiał miał oczywiście wydźwięk humorystyczny. My przypominamy na jego fali nasz filmik z domu Uli Chincz!

Jak wygląda dom Uli Chincz?

Dużo drewna, naturalnych materiałów, weranda, taras, zadbany ogród i oczko wodne. Wszystko wśród  zieleni. Nie jest to zwykły dom. Urzeka nas jego malarskość i rustykalność, wpisane w otaczającą przyrodę. Ostoja ciszy, zaledwie 30 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Hałasują tu jedynie zwierzęta. Siedząc na tarasie słyszymy pluskającą wodę, a Ula zabiera nas na swój ukochany mostek nad maleńką rzeczką. Pozostawiamy Was z filmową relacją z tego niesamowitego miejsca. Niech będzie dla Was inspiracją!

Polecamy także: Urszula Chincz, córka Andrzeja Turskiego: „Moi rodzice są znowu razem”.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.