TYLKO U NAS!

Ula Chincz oprowadziła nas po swojej posiadłości. Zobacz, jak mieszka prezenterka

Piotr Wojtasik 16 stycznia 2017 18:45

Jak mieszka, jak żyje i jak wypoczywa Urszula Chincz? Dziennikarka TVN i twórczyni poradnikowego kanału na Youtube - Ula Pedantula, oprowadziła nas po swoim domu w piękny majowy poranek. Podczas poprzedniego spotkania z dziennikarką mieliśmy okazję podpytać ją o życzenia do złotej rybki i jej największe marzenia. Dziś odwiedzamy ją w jej podwarszawskim azylu.

Andrzej Wrona w domu Uli Chincz

Jakiś czas temu Ula Chincz zaprosiła do swojego pięknego domu pod Warszawą siatkarza Andrzeja Wronę.  Wszystko dlatego, że jego mieszkanie jest remontowane i łazienka została wyłączona z użytku. Dlatego prezenterka postanowiła podać mu pomocną dłoń i zaoferowała sportowcowi ciepły kąt. Okazało się jednak, że w jej domu panują jasne zasady, o których Andrzeja Wronę poinformowały dzieci Uli Chincz.

1. Nie trzeba jeść, ale trzeba spróbować.

2. Przekleństwo kosztuje 10 zł.

Szybko okazało się jednak, że wnętrza – choć urządzone z dużą klasą i wyczuciem – nie są przystosowane do wymiarów sportowca (mierzy on 2,05 metra). Gdy stanął przed lustrem w łazience, zobaczył... swój brzuch!

Ula Chincz postanowiła również zatrudnić siatkarza do prac domowych. Widzowie nie zdziwili się więc ani trochę, gdy Andrzej Wrona zdezerterował, by zamieszkać w hotelu.

Materiał miał oczywiście wydźwięk humorystyczny. My przypominamy na jego fali nasz filmik z domu Uli Chincz!

Jak wygląda dom Uli Chincz?

Dużo drewna, naturalnych materiałów, weranda, taras, zadbany ogród i oczko wodne. Wszystko wśród  zieleni. Nie jest to zwykły dom. Urzeka nas jego malarskość i rustykalność, wpisane w otaczającą przyrodę. Ostoja ciszy, zaledwie 30 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Hałasują tu jedynie zwierzęta. Siedząc na tarasie słyszymy pluskającą wodę, a Ula zabiera nas na swój ukochany mostek nad maleńką rzeczką. Pozostawiamy Was z filmową relacją z tego niesamowitego miejsca. Niech będzie dla Was inspiracją!

Polecamy także: Urszula Chincz, córka Andrzeja Turskiego: „Moi rodzice są znowu razem”.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.