Beyoncé, Beyonce Knowles
Fot. Instagram @beyonce
Z ŻYCIA GWIAZD

Na tę wiadomość czekają wszyscy jej fani. Beyoncé jest w trzeciej ciąży?! 

Czwarte dziecko jest dla gwiazdy priorytetem

Gabriela Czernecka 7 grudnia 2018 12:03
Beyoncé, Beyonce Knowles
Fot. Instagram @beyonce

Beyoncé jest w trzeciej ciąży?! Wszystko na to wskazuje… Zagraniczne media donoszą, że Beyoncé i Jay Z lada dzień po raz czwarty zostaną rodzicami. Przypomnijmy, że dzieci Beyoncé trzymają się z dala od show-biznesu, wokalistka bardzo dba o ich wizerunek. Czy podobnie będzie z kolejnym maluchem? Kiedy gwiazda poinformuje o ciąży? Poznajcie szczegóły! 

Beyoncé w trzeciej ciąży?

Tą informacją żyją dziś wszyscy fani artystki. Beyoncé jest w ciąży?! Zgodnie z doniesieniami Life&Style czwarte dziecko Beyoncé i Jaya Z niebawem pojawi się na świecie. Podobno, gdy tylko zakochani zakończyli trasę koncertową OTR II rozpoczęli starania nad innym ważnym dla nich przedsięwzięciem, jakim ma być powiększenie rodziny. Według magazynu para bardzo zbliżyła się do siebie podczas trasy koncertowej i po jej zakończeniu sporo dyskutowała o tym, by jeszcze bardziej scalić swoją rodzinę. 

Podobno zakochani już rozpoczęli starania o kolejnego potomka. Jak dotąd para wspólnie wychowuje trójkę dzieci. Beyoncé w styczniu 2012 roku urodziła Blue Ivy, która dziś ma sześć lat, a w czerwcu 2017 roku na świecie pojawiły się bliźniaki, Rumi i Sir. Artystka bardzo dba o to, by zapewnić swoim pociechom jak najwięcej prywatności. Nic więc dziwnego, że tak rzadko mamy okazję widywać ich publicznie. 

Czy podobnie będzie z kolejnym dzieckiem Beyoncé? Przypomnijmy, że plotki o trzeciej ciąży gwiazdy pojawiły się już w kwietniu tego roku. Wówczas podczas jednego z koncertów artystka zaprezentowała się w opiętym body, które spowodowało, że wyglądała jakby była w ciąży. Już wtedy pojawiły się komentarze, że może spodziewać się dziecka. Informacje okazały się jednak nieprawdziwe, a jak jest z tymi najnowszymi? 

Zapał internautów studzi serwis Hollywood Life. Dziennikarze portalu zapytali o te wiadomości swoich informatorów: „Na razie nie jest w ciąży. Faktycznie, myślą o tym, ale się nie śpieszą. Kiedy wrócili z trasy, mają mnóstwo możliwości i zaległości, dlatego im się nie śpieszy”, czytamy. Wygląda na to, że na świetne wiadomości musimy jeszcze trochę poczekać... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?