Trinny i Susannah
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Pamiętacie Trinny i Susannah? Nie uwierzycie, jak się zmieniły!

Brytyjskie gwiazdy jeszcze nie tak dawno były ikonami stylu...

Sabina Zięba 21 sierpnia 2020 19:55
Trinny i Susannah
Fot. Getty Images

Przez lata Trinny i Susannah uchodziły za ikony mody. Modne Brytyjki napisały wiele poradników, które stały się bestsellerami w Wielkiej Brytanii i Ameryce, a także wydały własne kolekcje odzieży i bielizny. Znane były jednak głównie z popularnego programu, w którym uczyły ubierać kobiety. Jak się zmieniły?

Metamorfoza Trinny Woodall i Susannah Constantine

Trinny Woodall i Susannah Constantine połączyły siły już w 1994 roku, kiedy wspólnymi siłami tworzyły cotygodniowy przewodnik po stylu dla Daily Telegraph, który prowadziły aż przez 7 lat. Co ciekawe, na początku się nie lubiły, lecz praca połączyła ich charaktery i w konsekwencji razem założyły potem firmę zajmującą się doradztwem modowym w Internecie. Zdobyły popularność i zaczęły gościnnie pojawiać się w programach telewizyjnych, gdzie udzielały rad.

W 2001 roku zaczęły prowadzić autorski program na antenie BBC z serii „jak się nie ubierać”. Za swoją bezpośredniość prezentowaną w show, zdobywały medialne nagrody, a nawet pojawiały się podczas The Oprah Winfrey Show. Program Trinny i Susannah nieustannie się rozwijał, aż w końcu w 2009 roku zaczęły podróżować po Ameryce i przeprowadzać metamorfozy na zwykłych kobietach.

Po udanych zmianach w swoim kraju, nadszedł czas na Izrael, Polskę oraz Skandynawię. Gdy pojawiły się w naszej ojczyźnie, każdy chciał wziąć udział w ich show i korzystnie odmienić swój wizerunek. Wówczas bywały na warszawskich salonach i były gwiazdami wydarzeń w galeriach handlowych. Spotykały się z fankami i na miejscu doradzały w kwestiach stylu.

Jak wyglądają obecnie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Susannah Constantine (@susannahconstantine)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez T R I N N Y (@trinnywoodall)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Susannah Constantine (@susannahconstantine)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez T R I N N Y (@trinnywoodall)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.