Tomasz Stockinger z nową partnerką. Kim jest Katarzyna?
Fot. Podlewski / Kurnikowski / AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Stockinger nie ukrywa, że jest zakochany! Zabrał nową partnerkę na czerwony dywan

Para nie szczędziła sobie czułości. Zobaczcie zdjecia!

Ksenia Krasko 26 lipca 2021 11:15
Tomasz Stockinger z nową partnerką. Kim jest Katarzyna?
Fot. Podlewski / Kurnikowski / AKPA

Ubiegły weekend upłynął pod znakiem wielu imprez branżowych, a także nieodłącznych z nimi czerwonych dywanów. Na jednej z nich gwiazdy tłumnie obchodziły 90. „urodziny” Juraty, a jedną z zaproszonych osób był Tomasz Stockinger. Aktor jakiś czas temu wyznał, że jest zakochany, ale nie chciał ujawniać szczegółów i nie chciał zdradzić, kim jest jego ukochana. Dla sobotniego wydarzenia zrobił jednak wyjątek.

Tomasz Stockinger zakochany? Kim jest wybranka aktora?

Tomasz Stockinger, doskonale znany widzom z filmu „Znachor”, serialu „Klan” i wielu innych produkcji, rzadko opowiada o życiu prywatnym. Ma za sobą nieudane małżeństwo i kilka związków, które również nie wyszły. W mediach często pojawiały się plotki o nowych „miłościach” aktora, ale on sam zaprzeczał tym doniesieniom. Kiedy kilka miesięcy temu ponownie się zakochał, postanowił zachować szczegóły dla siebie.

Tomasz Stockinger zakochany. Co wiemy o wybrance aktora?
Fot. Podlewski / AKPA

„Myślę, że nadejdzie taka chwila, że oboje z Kasią podejmiemy decyzję, by porozmawiać oficjalnie na temat tego, co nam w duszy gra. Tymczasem kibicujcie nam i pozwólcie, że nie będziemy na tę chwilę udzielać komentarza w tej sprawie. Będę wdzięczny za uszanowanie tej decyzji”, mówił Super Expressowi w maju.

Zobacz też: Tomasz Stockinger: „Kiedy patrzy się śmierci głęboko w oczy, trzeba to zaakceptować”

Tomasz Stockinger i jego ukochana nie ukrywają jednak swoich uczuć, dlatego zdecydowali się na pierwsze wspólne wyjście. Jak się prezentowali?

Tomasz Stockinger z nową ukochaną na czerwonym dywanie

Na 90-leciu Juraty pojawiło się sporo gwiazd – Irena Santor, Grażyna Szapołowska z bliskimi, Beata Tadla z mężem, Magdalena Zawadzka, Agnieszka Dygant... To tylko niektóre z nazwisk. Wydarzenie uświetnił pokaz Doroty Goldpoint, a na wybiegu swoich sił spróbowali zaproszeni goście, także Tomasz Stockinger.

Zobacz: Grażyna Szapołowska na zdjęciu z córką i wnuczką. „Piękne!”, komentują zachwyceni fani. Aktorka była jedną z gwiazd pokazu w Juracie. Kto jeszcze się pojawił?

Aktor i tajemnicza Katarzyna mieli doskonałe nastroje i chętnie pozowali fotoreporterom, a w ich gestach i spojrzeniach nie brakowało czułości. To pierwsze wspólne wyjście pary, dlatego wzbudzali zainteresowanie. Jak podawał kiedyś Super Express, ukochana Tomasza Stockingera jest przedsiębiorczą bizneswoman.

Zobaczcie zdjęcia pary. 

Tomasz Stockinger z nową ukochaną - Katarzyną - na 90-leciu Juraty

Tomasz Stockinger i Katarzyna na 90-leciu Juraty
Fot. Kurnikowski / AKPA

Tomasz Stockinger z nową ukochaną na obchodach 90-lecia istnienia Juraty

Tomasz Stockinger z nową partnerką. Kim jest Katarzyna?
Fot. Kurnikowski / AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.