Tom Cruise, Vanessa Kirby, nowy związek Hollywood
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Tom Cruise się żeni?! Czy czwarte małżeństwo przetrwa próbę czasu?

Olga Figaszewska 18 października 2017 06:00
Tom Cruise, Vanessa Kirby, nowy związek Hollywood
Fot. East News

 

Kolejny ślub w Hollywood! Czyżby Tom Cruise w końcu znalazł miłość swojego życia? Zagraniczne media donoszą, że aktor właśnie rozpoczyna nowy etap życia! Czy w ten sposób próbuje się zrewanżować Katie Holmes za to, że oficjalnie potwierdziła swój związek z Jamie Foxxem?

 

Zobacz też: Johnny Depp, Madonna, Tom Cruise. Rozstania z małżonkami kosztowały ich sporo! Ile i kogo najwięcej?

 

Rozstanie Toma Cruise'a i Katie Holmes

Tom Cruise i Katie Holmes uchodzili za szczęśliwe małżeństw. Do czasu… Aktor jest zaangażowanym scjentologiem. I to miało fatalny wpływ na ich związek. Hollywood plotkowało o ich sytuacji. W trakcie trwania związku aktor próbował kontrolować każdą strefę życia Katie.  Dochodziło do sytuacji, w których decydował o tym, kiedy i gdzie spotka się rodziną, stał się zaborczy, a nawet selekcjonował scenariusze, w których Katie mogła wystąpić. Przez to straciła wiele kontraktów.


Kiedy Katie zdecydowała się odejść od męża, pozostała do rozstrzygnięcia kwestia opieki nad ich córką Suri Cruise. Katie chciała, by dziewczynka miała normalne dzieciństwo i mogła się w nim cieszyć w pełni. Było to o tyle skomplikowane, że scjentolodzy za wszelką cenę chcieli kontrolować jej wychowanie  i ingerowali w edukację. Katie nie wytrzymała despotyzmu Toma i zdecydowała się podjąć poważne kroki. Spakowała rzeczy i zabrała córkę do Nowego Jorku. Z Los Angeles wyjechały podczas nieobecności męża.

 

Tom Cruise, Katie Holmes
Fot. ONS

Tom Cruise i Katie Holmes


Ich małżeństwo rozpadło się w 2013 roku, tylko dzięki temu, że aktorka zdecydowała się na wypełnienie kilku warunków. Jeden z nich dotyczył trzymania rodzinnych spraw w tajemnicy. Jednak wcześniej Cruise groził żonie, że zniszczy ją w sądzie i nigdy więcej nie zobaczy Suri. Na szczęście zgodził się podpisać ugodę. Dziewczynka została pod opieką Katie, za to Tom otrzymał możliwość odwiedzania dziecka w wyznaczonych terminach i w obecności Katie.

 

Zobacz też; Tom Cruise ma wstawioną protezę pośladków?! Aktor w ostrych słowach rozlicza się z oskarżeniami o operacje plastyczne

 

Tom Cruise planuje czwarte małżeństwo?!

Do tej pory był trzykrotnie żonaty. Żaden z jego związków nie przetrwał próby czasu, choć każdy miał być tym na całe życie. Mimi Rogers i Nicole Kidman porzucił. Rozwodu z Katie nigdy nie brał pod uwagę. Po rozstaniu z Holmes, Tom Cruise na dobre poświęcił się karierze i zaangażował w swoje życie duchowe. Jego głównym celem było  ocieplenie wizerunku. Jak najlepiej to zrobić? Oczywiście, znaleźć partnerkę! Organizacja religijna podjęła się zadania znalezienia nowej, idealnej żony Cruise'a. Kilka lat temu „Daily Mail” donosił, że jedną z kandydatek była Yolanda Pecoraro. Pod uwagę brano również Nazanin Boniadi.

 

Następnie „Vanity Fair” opublikowało materiał, w którym ujawniono procedurę poszukiwań partnerki Toma Cruise'a. Pod uwagę brano jedynie te aktorki, które należą do scjentologów. Przesłuchania kobiet były przeprowadzane przez Shelly Miscavige, żonę przywódcy Kościoła Davida Misacavige’a. Przesłuchania miały były odpowiednikiem spowiedzi, podczas których kobiety wyjawiały swoje najskrytsze sekrety, a nawet szczegóły życia seksualnego. Oczywiście wszelkie doniesienia zdementował wówczas rzecznik Kościoła w specjalnym oświadczeniu. „Nie wiemy nic o żadnym z tych rzekomych zdarzeń i kategorycznie zaprzeczamy, by kiedykolwiek miały miejsce. Tego rodzaju oskarżenia rozpowszechnia od lat garstka promujących się apostatów, którzy sami przyznają się do kłamstw i nakłaniania do krzywoprzysięstwa, i którzy bezwstydnie wykorzystują głośny rozwód, aby promować samych siebie poprzez rozpowszechniania tych tabloidowych, nieprawdziwych i zmyślonych historii”, napisano w odpowiedzi na doniesienia mediów.

 

Polecamy też: To już oficjalne: Katie Holmes i Jamie Foxx są razem! Aktorka już nie kryje się z nową miłością. Co na to Tom Cruise?

 

Nowa partnerka Toma Cruise'a - Vanessa Kirby

Zagraniczne media już kilka miesięcy temu sugerowały, że aktor jest zakochany i spotyka się z Vanessą Kirby. Podobno zobaczył ją w „The Crown” i od razu zażądał od producentów, by obsadzili ją także szóstej części filmu „Mission Impossible”. Ponoć związek 29-letniej Venessy i Cruise jest na tyle poważny, że para… planuje ślub!  „Jeśli wszystko dobrze pójdzie to w 2018 roku pobiorą się. Tom stracił dla niej głowę, wyrzucił z serca Katie i jest gotowy na założenie nowej rodziny”, donoszą plotkarskie media zza oceanu.

 

Tom Cruise, Vanessa Kirby, nowy związek Hollywood
Fot. East News

Tom Cruise i Vanessa Kirby na planie zdjęciowym do filmu „Mission Impossible 6”.

 

Zobacz też: Odizolowanie od świata i spowiedź ze sfery intymnej, czyli życie dzieci Nicole Kidman i Toma Cruise'a w cieniu kościoła scejntologicznego

 

Myślicie, że ten związek Toma Cruise'a ma szansę być „na całe życie”?
 

 

 

👡 @netflix

Post udostępniony przez Vanessa Kirby (@vanessa__kirby)

 


Zobacz też: Najbogatsi aktorzy 2016 roku. Kto zdeklasował rywali? Będziecie zaskoczeni!

TAGI #Tom Cruise

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.