Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino
Fot. VIPhoto/East News
O TYM SIĘ MÓWI

To był ostatni odcinek Tańca z Gwiazdami dla Agnieszki Radwańskiej...

W jej kierunku skierowano niezbyt miłe słowa...

Gabriela Czernecka 12 kwietnia 2019 22:12
Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino
Fot. VIPhoto/East News

Siódmy odcinek Tańca z Gwiazdami upłynął pod znakiem indywidualnych występów oraz tanecznych bitew między parami. O awans do kolejnego odcinka walczyli: Joanna Mazur, Agnieszka Radwańska, Jakub Kucner.Tamara Gonzalez Perea, Tomasz "Gimper" Działowy i Mariusz Węgłowski. Kto pożegnał się z programem?

7. odcinek Tańca z Gwiazdami - kto odpadł?

W siódmym odcinku programu Taniec z Gwiazdami na tanecznym parkiecie zaprezentowało się sześć par: Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka, Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Joanna Mazur i Jan Kliment, Jakub Kucner i Lenka Klimentowa oraz Mariusz Węgłowski i Katarzyna Vu Manh. Ten odcinek był o tyle wyjątkowy, że pary zatańczyły po dwa tańce. Najpierw zaprezentowały się indywidualnie, a później stanęli do tanecznej rywalizacji z wybraną parą.

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Jakub Kucner i Lenka Klimentowa, którzy wykonali pasodoble do przeboju Malaguena. Później Mariusz Węgłowski i Katarzyna Vu Manh zatańczyli quickstepa do przeboju Luisa Fonsiego. Tomasz Działowy i Natalia Głębocka zmierzyli się z walcem wiedeńskim, a Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zatańczyli jive'a. Joanna Mazur i Jan Kliment przygotowali zaś foxtrota. Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino zatańczyli tango do piosenki zespołu Imagine Dragons Whatever It Takes.

Niestety ich taniec nie do końca przypadł jury do gustu: „Bardzo pomysłowo ułożone show, ciekawie się to oglądało. W tangu, jak staniesz, to musisz zgiąć kolana, nie wypinając pupy, a na końcu całe powietrze puścić w stopu. Wtedy tańczysz, jakbyś się skradała jak kot. Wtedy nie tańczy się na palcach, a ty miałaś tyle kroków na paluszkach... Mogłaś też rozciągnąć ramę”, zwróciła uwagę Iwona Pavlovic. Podobnego zdania była Ola Jordan: „Zgadzam się z Iwonką, wymagamy na tym etapie większej techniki. Ale podobał mi się obrazek, ładny występ”, powiedziała.

Nieco bardziej pochwalił Agnieszkę Andrzej Grabowski: „Podziwiam cię, że tańczysz coraz lepiej, ale też za to, że jako osoba, która tyle osiągnęła w życiu, zdecydowałaś się wziąć udział w konkursie, w którym mogłaś odpaść na początku. Tańczysz ładnie, bardzo dobrze!”.

Niestety mimo tego, Agnieszka Radwańska stanęła u boku Tamary jako zagrożona. I to właśnie tenisistka pożegnała się z programem...Spodziewaliście się takiego wyniku?  

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino, Tamara Gonzales i Rafał Maserak
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!