jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
O TYM SIĘ MÓWI

Taniec z gwiazdami: Andrzej Piaseczny dogryzł na antenie Martynie Wojciechowskiej. Internauci w szoku

„Bardzo nieeleganckie”

Rafał Kowalski 28 września 2021 09:59
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Piąty odcinek dwunastej edycji Tańca z gwiazdami w Polsacie widzowie zapamiętają na długo z kilku powodów. Po pierwsze bohaterowie show wystąpili ze swoimi najbliższymi osobami, po drugie z programem pożegnała się jedna z faworytek Kinga Sawczuk. Niestety trzeci powód też nie jest zbyt przyjemny… Podczas odcinka na żywo padły słowa, które nie spodobają się Martynie Wojciechowskiej.

Andrzej Piaseczny o Martynie Wojciechowskiej i Przemku Kossakowskim

Wśród par, które wczoraj zaprezentowały się na parkiecie Tańca z gwiazdami znaleźli się między innymi Jakub Lipowski i Kinga Sawczuk. Duet zatańczył fokstrota, za którego otrzymał 31 punktów. Iwona Pavlović powiedziała, że prezentacja była dobra, choć bywały już lepsze, jednak na uznanie zasługuje np. choreografia.

Później przyszedł czas na ocenę Andrzeja Piasecznego, który skupił się na emocjach i… kolegach z branży. „Mnie to poruszyło bardziej niż wyznanie Martyny Wojciechowskiej po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim”, powiedział, choć wielu internautów nie ma pojęcia dlaczego.

Sam artysta nie odniósł się jeszcze do komentarza, który rozpętał internetową burzę.

Czytaj też: Przemek Kossakowski: „Potrzebuję spokoju i wyciszenia. Zaczynam kolejne studia...”

Andrzej Piaseczny, taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News

Fani programu Taniec z gwiazdami oburzeni komentarzem Piaska

Chwilę po zakończeniu show, gdy było już wiadomo, która para żegna się z programem, w sieci pojawiło się wiele krytyki w stronę Andrzeja Piasecznego. Fani produkcji sugerowali, że przytyk jurora w stronę Martyny Wojciechowskiej był niepotrzebny i nie na miejscu.

„Matko...nie idzie słuchać tego Piaska. Kogo oni jeszcze wezmą do tego jury”; „Weźcie tego Piaska wywalcie, co on gada, ze nie wie co tu się dzieje, ze nic nie zauważył… To za co bierze pieniądze?”; „Bardzo nieeleganckie, ciekawe czy ktoś żartował tak z twoich rozstań”; „Czy serio nikt na to nie zareaguje?”; „Mega słabe to było, ludzie przeżywają kryzys a ten sobie żartuje” – to tylko niektóre z wpisów, które znaleźliśmy.

Czy też uważacie, że nowy juror Tańca z gwiazdami przesadził? 

Zobacz: Andrzej Piaseczny przeprosił społeczność LGBT! „Dobrze, że mnie za to skrytykowaliście”

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Paparazzi

Andrzej Piaseczny, taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.