Taniec z gwiazdami, prowadzący
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

30 punktów w Tańcu z gwiazdami otrzymała dziś tylko jedna para. A kto odpadł? Zaskakujące!

Kolejny odcinek show był pełen niespodzianek

Rafał Kowalski 18 września 2020 21:58
Taniec z gwiazdami, prowadzący
Fot. AKPA

Kolejny odcinek Tańca z gwiazdami przyniósł nam występy do piosenek z największych hitów polskiej kinematografii. Gwiazda spisały się naprawdę wyjątkowo dobrze, ale niestety i tak ktoś musiał opuścić show. Jakie punkty przyznawali jurorzy i kogo najgorzej ocenili widzowie? Spisaliśmy dla Was najważniejsze momenty piątkowego programu.

Taniec z gwiazdami 11 w Polsacie – kto odpadł? Kto był najlepszy?

Jako pierwszy na parkiecie zaprezentował się Bogdan Kalus, który zaimponował Iwonie Pavlović. Wytrwanie w szybkim tempie tańca docenił też Michał Malitowski. Ocena końcowa? Gorsza, niż sądziliśmy po miłych komentarzach… - 17 punktów. Lepiej poszło Sylwii Lipce, która tańczyła do piosenki Szukaj mnie z Kogla-Mogla. Ocena jurorów wyniosła aż 22 punkty, co ucieszyło gwiazdę, bo wcześniej zawsze kończyła z wynikiem o dwa oczka niższym. Piosenkarkę odwiedziła też w studiu mama, co wywołało dodatkowe wzruszenie. Niemal tak samo dobry występ jak poprzedniczka miała Milena Rostkowska-Galant, której obrót na obcasie zachwycił Michała Malitowskiego. Pogodynka zasłużyła na 21 punktów.

Taniec Mikołaja Jędruszczaka uświetnili Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski, którzy wykonali przebój Ani Dąbrowskiej z filmu Porady na zdrady. Niestety według jurorów gwiazdorowi zabrakło prawidłowej pracy bioder. Tydzień pracy zwieńczono jedynie na 12 punktów. Znacznie lepiej poszło Edycie Zając i jej partnerowi. Ich walca wiedeńskiego pełnego pasji i sensualności będziemy pamiętać jeszcze długo... Jurorzy prawdopodobnie także, skoro hojnie obdarowali modelkę 27 punktami.

Julia Wieniawa, Stefano Terrazzino
Fot. VIP PHOTO/East News

Na występ następnego duetu - Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino – czekała cała publiczność zgromadzona w studiu hali ATM. Dowodem na to były ogromne brawa dla pary. Ich występem oczarowani byli też Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Komplementom nie było końca, więc 28 punktów za charlestona nie było dużym zaskoczeniem. A jak poszło aktorce Nicole Bogdanowicz? 22-latka miała trudne zadanie, ponieważ muzyką wylosowaną do walca angielskiego był utwór z oscarowej Zimnej wojny. Na szczęście występ wypadł poprawnie – na  20 punktów.

Na zakończenie programu zaprezentowali się Ania Karwan, Jan Kliment i... Igor Herbut który zaśpiewał piosenkę Wkręceni - Nie ufaj mi. Magiczną atmosferę stworzył utwór wykonany na żywo, fantastyczna gra orkiestry i przede wszystkim perfekcyjna rumba w wykonaniu artystki. Jurorzy podziękowali za piękny finisz dzisiejszego show. Zasłużył on na 30 punktów! 

Werdykt to zawsze połączenie not jurorskich i liczby sms wysłanych przez wiernych widzów Tańca z gwiazdami. Emocje przy ogłaszaniu werdyktu sięgały zenitu... Ostatecznie z udziałem w dalszych tanecznych zawodach musieli pożegnać się Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko

Zasłużenie? W walce o kryształową kulę pozostało już tylko siedem gwiazd. 

Ania Karwan, Taniec z gwiazdami
Fot. VIP PHOTO/East News

Nicole Bogdanowicz, Kamil Kuroczko
Fot. VIP PHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.