KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak wyglądał pokój księcia Harry'ego w internacie. Uwagę zwraca plakat ze znaną aktorką! 

Kto był sympatią niepokornego rudzielca?

Gabriela Czernecka 31 sierpnia 2018 12:00

Fotografie dziewiętnastoletniego księcia Harry’ego z czasów jego pobytu w college’u Eton trafiły do sieci. Dzięki temu fani rodziny królewskiej mają okazję podziwiać to, jak wyglądał pokój nastoletniego księcia. Nie zabrakło fotografii rodziców - księżnej Diany i księcia Karola, sprzętu audio, ale i plakatu pięknej i znanej aktorki! I nie, nie jest to plakat z podobizną Meghan!

Pokój księcia Harry'ego

Zdjęcia, które obiegły media najprawdopodobniej pochodzą z 2003 roku. Wówczas książę Harry był na drugim roku brytyjskiej szkoły męskiej z internatem, Eton College. Syn księcia Williama i księżnej Diany miał wtedy zaledwie dziewiętnaście lat. Pokój księcia Harry'ego nie różnił się jednak niczym szczególnym od pokoju przeciętnego nastolatka. 

Znajdowały się w nim książki, w tym album zdjęć znanego fotografa Mario Testino, sprzęt audio, fotografie mamy i ojca oraz ogromna tablica korkowa, na której młody książę miał powieszone  m.in. słynne zdjęcie z robotników jedzących lunch na belce Rockefellera.

Nie to jednak przykuło uwagę internautów, a ogromny plakat ze skąpo ubranymi znanymi gwiazdami! Wśród nich jest choćby zdjęcie Halle Berry! Gwiazda została uznana w 2008 roku przez magazyn Esquire za najseksowniejszą żyjącą ciemnoskórą kobietę. 

Aktorka, gdy tylko zobaczyła publikację poświęconą archiwalnym zdjęciom Harry'ego, postanowiła je skomentować. „Ok, książę Harry, widzę Cię”, napisała na swoim Twitterze Halle Berry. Wśród plakatów znalazło się także zdjęcie Missy Eliot. Wygląda na to, że Harry od zawsze miał słabość do silnych kobiet. Jak myślicie, jak zareagowała na to Meghan?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?