Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska
Z życia gwiazd

Tak wygląda synek Borysa Szyca. To wykapany tata!

Mały Henryk rośnie jak na drożdżach!

Marta Nawacka 4 września 2021 19:55
Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska

Borys Szyc i jego żona, Justyna Nagłowska, w marcu 2020 roku zostali rodzicami chłopca, któremu dali na imię Henryk. Z okazji urodzin aktora jego ukochana zamieściła na swoim profilu piękne zdjęcia męża z synkiem. Uroczy, roześmiany maluch wygląda jak kopia swojego sławnego taty!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska

Zakochani poznali się jeszcze na studiach i w 2002 roku zostali parą. Niestety ich związek nie okazał się wystarczająco trwały, a ich drogi się rozeszły. W 2015 roku Borys Szyc zaprosił dawną ukochaną na obiad i okazało się, że uczucie, które między nimi było odżyło na nowo. Justyna Nagłowska w marcu 2020 roku urodziła ich pierwsze wspólne dziecko, synka Henryka.

Zobacz także: Córka Borysa Szyca nie jest już małą, uroczą dziewczynką. Jak wygląda nastolatka?

Syn Borysa Szyca
Fot. Borys Szyc/Instagram

Henryk, syn Borysa Szyca, Instagram/Borys Szyc

Borys Szyc z ciężarną żoną, Justyną
Fot. Justyna Nagłowska/Instagram
Borys Szyc z żoną Justyną, Insatgram/Justyna Nagłowska

Syn Borysa Szyca to wykapany tata!

Z okazji urodzin aktora jego żona, Justyna, postanowiła podzielić się na Instagramie życzeniami dla męża oraz uroczymi zdjęciami całej rodziny. „Kochanie jesteś moim ulubionym człowiekiem na świecie! Każdego dnia jestem wdzięczna, za to, że nasze drogi się skrzyżowały. Za to, że razem stworzyliśmy nasz własny model rodziny, oparty na naszych przekonaniach i zasadach. Nie zmieniaj się. Jest najlepiej”, zaczęła swój wpis kobieta. „Życzę Ci, żebyś każdego dnia czuł w sercu spokój i miłość, którą my do Ciebie czujemy, a w ciele zawsze zdrowie. Niech przychodzą do Ciebie role, które będą rozwijającym wyzwaniem i ekscytującą przygodą. Niech niosą chęć przekraczania własnych granic i pozwolą tworzyć bohaterów, którzy zostaną z nami na długo”, życzyła ukochanemu.

Justyna Nagłowska dodała również piękne zdjęcia, na których widać całą szczęśliwą rodzinę. Synek Borysa Szyca i jego żony robi się coraz bardziej podobny do swojego taty! Ciekawe, czy kiedyś pójdzie w jego ślady?  

Czytaj też: Justyna Szyc-Nagłowska o macierzyństwie: „Ja przede wszystkim jestem człowiekiem, kobietą”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…