Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, 25/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda druga "córka" Magdy Gessler. Ukochany gwiazdy pokazał jej zdjęcie

To prawdzie zaskoczenie dla fanów restauratorki

Olga Figaszewska 5 października 2021 20:45
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, 25/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Od lat Magda Gessler i Waldemar Kozerawski tworzą zgrany związek. Z czułością wypowiadają się na temat łączącego ich uczucia. „Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło”, mówiła gwiazda. Oboje mają bagaż życiowych doświadczeń. Zanim los ponownie splótł ich drogi, wiele się wydarzyło. Magda Gessler doczekała się dwójki pociech: Lary i Tadeusza. Z kolei Waldemar Kozerawski także jest ojcem dwójki dorosłych dzieci. Ukochany restauratorki podzielił się z fanami zdjęciem swojej córki. Jak wygląda?

Magda Gessler o związku z Waldemarem Kozerawskim

Od ponad 20 lat tworzą szczęśliwy związek. Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znaleźli przy sobie miłość, wsparcie, poczucie bezpieczeństwa. Ona mówi, że gdy kiedy go poznała, zapomniała o całym świecie, on zawsze powtarza, że czekał na nią całe życie. I choć w młodości rozstali się na długie 23 lata, to los znów ich połączył.  „Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością, przyjaźnią… choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie”, zdradzała gwiazda w jednym z wywiadów VIVY!.

„To bardzo silny związek, ale rozumiem, o co chodzi… Waldemar dobrze czuje się w Kanadzie, ma tam wszystko poukładane, nigdy jej nie opuści. Ja jestem w takim momencie, że nie zostawię Polski. Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim. Będziemy mieszkać i w Kanadzie, i w Kolumbii”, dodawała restauratorka.

Za co Magda Gessler kocha ukochanego? „Za to, kim jest, jaki jest. A jest prawdziwym mężczyzną. Zawsze oczekiwałam od niego poczucia bezpieczeństwa, ochrony, czułości, dbałości i troski. I to dostaję. A na Gwiazdkę dodatkowo przepiękną obrączkę ślubną od Tiffany’ego”, zwierzała się Beacie Nowickiej dla VIVY!.

Zobacz też: Magda Gessler wzięła ślub po 20 latach związku? „Obrączki nie nosi się bez powodu”

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016

Magda Gessler ma drugą „córkę”

Magda Gessler pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie dzieli się z internautami swoimi spostrzeżeniami, zamieszcza zdjęcia z najbliższymi. Niedawno także Waldemar Kozerawski założył konto w popularnej aplikacji.

Na jego profilu fani mogą dostrzec serię fotografii z Magdą Gessler. Pojawiły się tam zdjęcia, które zaskoczyły internautów. A zwłaszcza jedno. Okazuje się, że restauratorka ma drugą „córkę”!

Do tej pory nikt nie zdawał sobie sprawy, że Waldemar Kozerawski doczekał się dwójki pociech.  Syn to cały tata.  A córka? To przepiękna kobieta! Sami zobaczcie! 

Zobacz też: Tak wygląda „nieznany syn” Magdy Gessler. Zobacz zdjęcie pasierba restauratorki

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?