Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, 25/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda druga "córka" Magdy Gessler. Ukochany gwiazdy pokazał jej zdjęcie

To prawdzie zaskoczenie dla fanów restauratorki

Olga Figaszewska 5 października 2021 20:45
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, 25/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Od lat Magda Gessler i Waldemar Kozerawski tworzą zgrany związek. Z czułością wypowiadają się na temat łączącego ich uczucia. „Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło”, mówiła gwiazda. Oboje mają bagaż życiowych doświadczeń. Zanim los ponownie splótł ich drogi, wiele się wydarzyło. Magda Gessler doczekała się dwójki pociech: Lary i Tadeusza. Z kolei Waldemar Kozerawski także jest ojcem dwójki dorosłych dzieci. Ukochany restauratorki podzielił się z fanami zdjęciem swojej córki. Jak wygląda?

Magda Gessler o związku z Waldemarem Kozerawskim

Od ponad 20 lat tworzą szczęśliwy związek. Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znaleźli przy sobie miłość, wsparcie, poczucie bezpieczeństwa. Ona mówi, że gdy kiedy go poznała, zapomniała o całym świecie, on zawsze powtarza, że czekał na nią całe życie. I choć w młodości rozstali się na długie 23 lata, to los znów ich połączył.  „Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością, przyjaźnią… choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie”, zdradzała gwiazda w jednym z wywiadów VIVY!.

„To bardzo silny związek, ale rozumiem, o co chodzi… Waldemar dobrze czuje się w Kanadzie, ma tam wszystko poukładane, nigdy jej nie opuści. Ja jestem w takim momencie, że nie zostawię Polski. Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim. Będziemy mieszkać i w Kanadzie, i w Kolumbii”, dodawała restauratorka.

Za co Magda Gessler kocha ukochanego? „Za to, kim jest, jaki jest. A jest prawdziwym mężczyzną. Zawsze oczekiwałam od niego poczucia bezpieczeństwa, ochrony, czułości, dbałości i troski. I to dostaję. A na Gwiazdkę dodatkowo przepiękną obrączkę ślubną od Tiffany’ego”, zwierzała się Beacie Nowickiej dla VIVY!.

Zobacz też: Magda Gessler wzięła ślub po 20 latach związku? „Obrączki nie nosi się bez powodu”

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016

Magda Gessler ma drugą „córkę”

Magda Gessler pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie dzieli się z internautami swoimi spostrzeżeniami, zamieszcza zdjęcia z najbliższymi. Niedawno także Waldemar Kozerawski założył konto w popularnej aplikacji.

Na jego profilu fani mogą dostrzec serię fotografii z Magdą Gessler. Pojawiły się tam zdjęcia, które zaskoczyły internautów. A zwłaszcza jedno. Okazuje się, że restauratorka ma drugą „córkę”!

Do tej pory nikt nie zdawał sobie sprawy, że Waldemar Kozerawski doczekał się dwójki pociech.  Syn to cały tata.  A córka? To przepiękna kobieta! Sami zobaczcie! 

Zobacz też: Tak wygląda „nieznany syn” Magdy Gessler. Zobacz zdjęcie pasierba restauratorki

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.