Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda „nieznany syn” Magdy Gessler. Zobacz zdjęcie pasierba restauratorki

Waldemar Kozerawski zamieścił w sieci fotografię syna. To prawdziwy przystojniak!

Damian Brillowski 23 września 2021 16:14
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler od lat tworzy udany związek z lekarzem Waldemarem Kozerawskim. I mimo że restauratorka na co dzień mieszka w Polsce a jej ukochany w Kanadzie, płomień miłości między parą w żaden sposób nie gaśnie. Zakochanym od początku mocno kibicują dzieci pary z poprzednich małżeństw, Lara i Tadeusz oraz tajemniczy syn doktora, który do tej pory chronił wizerunek przed obiektywami aparatów. Ostatnio jednak ojciec wrzucił do sieci wspólne zdjęcie z synem. Zobacz, jak wygląda pasierb Magdy Gessler. To już dorosły mężczyzna!

Historia miłości Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego 

Historia ich miłości to gotowy scenariusz na film. Magda Gessler i Waldemar Kozerawski poznali się ponad czterdzieści lat temu. Gorące uczucie rozdzieliła szara rzeczywistość. Kobieta musiała wrócić na studia do Hiszpanii, zaś mężczyzna udał się na długie lata do Kanady. Każde z nich na nowo zaczęło układać sobie życie. Magda Gessler w tym czasie dwukrotnie wyszła za mąż, najpierw za korespondenta tygodnika „Der Spiegel” Volkharta Müllera. Owocem ich miłości był syn Tadeusz. Zaś po śmierci dziennikarza związała się z restauratorem Piotrem Gesslerem. Para doczekała się córki Lary, niestety po kilku latach związek się zakończył. 

Szczęśliwy traf chciał, że po dwudziestu latach restauratorka spotkała swoją dawną miłość, wtedy już lekarza, Waldemara Kozerawskiego. Będąc w Polsce zawitał do jej restauracji i ponownie się zakochał. „Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło”, stwierdziła gwiazda, gdy znów zobaczyła go u progu swej restauracji. On zaś jej oświadczył, że nigdzie mu więcej nie ucieknie. 

Partner Magdy Gessler jest mało wylewny w sprawach uczuć, lecz na swoim Facebooku popełnił raz wpis, w którym skompletował swoją ukochaną. „Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć czy postów, oddzielając życie prywatne od świata medialnego.. Social mediów…. Dzisiaj postanowiłem to zmienić. Chciałbym powiedzieć o Mojej Żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem, jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku”, napisał mężczyzna, zachwycając się gospodynią „Kuchennych rewolucji”. 

W czym tkwi sekret ich związku? Jak mówi partner Magdy Gessler, w ciągłym zabieganiu o siebie. „Cały czas o nią walczę. Magda doznaje dużo krzywd, bywa niedoceniana, dużo osób ma jej za złe sukces, a ja staram się z nią rozmawiać, znajdować rozwiązanie (…). A kiedy Magda jest w gorszym nastroju, przypominam jej, jak  bardzo jest uwielbiana, że na Facebooku ma milion dwieście tysięcy fanów, a lajków miliardy. Zastanawiam się tylko, skąd ona czerpie taką niesamowitą energię. Prawie nie ma czasu dla siebie”, opowiadał w jednym z wywiadów Waldemar Kozerawski.

Czytaj także: Magda Gessler żegna byłego męża, Piotra Gesslera. „Będzie nam go brak bez końca”

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016

Magda Gessler ma wspaniały kontakt z dziećmi - Piotrem i Larą 

Magda Gessler dziś jest szczęśliwą matką dwójki dorosłych, świetnie radzących sobie dzieci. W wywiadzie dla magazynu „VIVA!” nie szczędziła córce Larze ciepłych słów.

„Po Piotrze Lara odziedziczyła dystans do świata i ludzi, mądrość, pewnego rodzaju skromność, ale też dumę i honor. Jest niekoniunkturalną osobą. Nie ocenia pochopnie ludzi. Panna, więc rządzi, stanowcza w kwestiach, w które wierzy, oddana i pewna tego, co robi. Jednocześnie jest bardzo kobieca, ciepła, flirtująca z życiem na wesoło, z ogromną dyscypliną wewnętrzną i pracowitością.

Moja córka ma bardzo poukładane życie, jestem pełna podziwu. Ja musiałam się tego nauczyć, ona taka się urodziła. Ma coś, czego ja nie mam – powie zawsze mniej niż więcej”, zachwalała swoją córkę restauratorka. „Moja córka była mądra. Często ona była moją matką, a nie ja jej. Role się odwracały. To ja ją buntowałam, żeby nie chodziła do szkoły… A ona chodziła. Była szalenie poukładana, systematyczna, odpowiedzialna. Wszystko stało do góry nogami”, przyznała ze śmiechem Magda Gessler. 

Gwiazda TVN, mimo że posiada dwójkę dzieci, nigdy nie pozwoliła sobie, aby dzielić swoje uczucie przez dwa. Obojgu dzieciom okazywała zawsze tyle samo czułości i miłości. „Nie ma różnicy w miłości do dzieci. Z każdym może być inny kontakt, inna więź, ale nie dysproporcja w uczuciu. Przynajmniej ja tak czuję. Wydaje mi się, że na relacje, podkreślam - relacje – nie miłość, mogą wpływać warunki i okoliczności, w jakich dzieci się rodzi, kto jest partnerem i ojcem dziecka, na jakim etapie życia jesteśmy”, deklarowała w wywiadzie. 

Restauratorka jest dumna z tego, jak jej dzieci dobrze radzą sobie w życiu. Oboje poszli w ślady matki i związali swoją przyszłość z gastronomią. 

Czytaj także: Lara Gessler nie chce ochrzcić dziecka. Magda Gessler szczerze skomentowała decyzję córki

Magda Gessler i Lara Gessler, Viva! 2013
Fot. Iza Grzybowska

Magda Gessler i Lara Gessler, Viva! 2013

Magda Gessler z dziećmi
Magda Gessler z dziećmi Larą i Tadeuszem

Magda Gessler ma dorosłego pasierba! Wiemy, jak wygląda

O ile o dzieciach Magdy Gessler wiemy bardzo dużo, o tyle o jej pasierbie do tej pory nie było w ogóle słychać. Mężczyzna chronił swoją prywatność, nie chwaląc się wszem wobec, że jego macochą jest polska osobowość telewizyjna. W mediach społecznościowych gwiazdy trudno znaleźć jakąkolwiek fotografię pasierba, co tylko potęgowało aurę tajemniczości wokół mężczyzny. Nawet jego ojciec Waldemar Kozerawski wzbraniał się przed publikowaniem zdjęć syna w internecie. Do czasu…

Ostatnio lekarz zamieścił na swoim Instagramie wspólną fotografię z juniorem. Obaj panowie w serdecznym uścisku zerkają w stronę obiektywu. Widać, że między ojcem a synem panują przyjacielskie relacje. Fotografia została opatrzona podpisem: „z moim synem”. 

Obserwatorzy byli zachwyceni Kozerawskim Juniorem i pospieszyli z komplementami w kierunku obu panów.

„Dwaj przystojniacy”,  „Super. Fajny syn. Duma”, „Moi dwaj ulubieńcy”,  „Świetne zdjęcie. Nie mogę uwierzyć, że Twój syn jest już tak dojrzały. Wygląda jak Twój brat”, pisali zachwyceni.

Trzeba przyznać, że pasierb Magdy Gessler jest bardzo podobny do swojego ojca Waldemara Kozerawskiego.  

Czytaj także: Magda Gessler ma za sobą wielką tragedię. Restauratorka straciła córkę...

Walentynki, Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
Fot. Instagram @magdagessler_official

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.