Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Gessler wzięła ślub? Słowa jej partnera wywołały sensację

Co zdradził Waldemar Kozerawski?

Aleksandra Andrzejak 4 lutego 2021 11:57
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler swojego partnera Waldemara Kozerawskiego nie raz już nazywała ,,mężem”, mimo że para nie stanęła na ślubnym kobiercu. Jednak coraz więcej informacji wskazuje na to, że gospodyni „Kuchennych rewolucji” i jej ukochany wzięli ślub w tajemnicy. Najnowsze wyznanie lekarza w mediach społecznościowych zelektryzowało media!

Afera podhalańska Magdy Gessler

Ukochany restauratorki w odniesieniu do ostatniej afery z podhalańską restauracją zamieścił wpis na jej profilu na Facebooku, w którym dzieli się pięknymi słowami na temat Magdy Gessler. W pierwszych słowach zaznacza, że wypowiada się jako ,,mąż i najlepszy przyjaciel”. Publikacja jest długa, przejmująca i zwraca uwagę na wspaniałe cechy charakteru restauratorki.

Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć, czy postów oddzielając życie prywatne od świata medialnego. Social mediów... Dzisiaj postanowiłem to zmienić – napisał Waldemar na Facebooku

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski – historia związku

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znają się od dawna. Poznali się na imprezie u Andrzeja Szpilmana. Połączyło ich gorące uczucie. Restauratorka przyznała, że pojawiła się na prywatce przypadkowo. Chciała tylko wymienić paszport, ponieważ studiowała wtedy na ASP w Madrycie. Po trzech wspólnie spędzonych miesiącach kochankowie wrócili do swoich obowiązków. Magda do Hiszpanii, a Waldemar do Kanady.

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: rozstanie i wielki powrót

Spotkali się 20 lat później u Fukiera, w jednej z restauracji Magdy, gdzie restauratorka zorganizowała zjazd lekarzy, na którym pojawił się Kozerawski. Gessler była wówczas w związku z Mariuszem Diakowskim. Magda przyznaje, że tamtego dnia targana emocjami bała się wejść do swojej restauracji, a kiedy się odważyła, Waldemar podarował jej róże i zadeklarował, że ,,już mu więcej nie ucieknie”.

Od tamtego momentu nieprzerwanie są razem. Żyją w związku na odległość. Ona dogląda swoich biznesów w Polsce, on pracuje w Kanadzie. 

Chciałbym powiedzieć o mojej żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem, jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. A wbrew temu co ludzie myślą, bardzo nieśmiała i niepewna na zewnątrz... Zawsze skłonna do pomocy każdemu Kocham ją bardzo, bo jest wyjątkową i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham cię Magda za to, jaka jesteś. Nigdy się nie zmieniaj – pisze na Facebooku o Magdzie Waldemar

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski pozują do zdjęć na Balu Dziennikarzy
Fot. Eastnews

Magda Gessler wzięła ślub?

Od dłuższego czasu mówi się, że para potajemnie stanęła na ślubnym kobiercu. Poza przepełnionym miłością wpisem zamieszczonym przez Waldemara na Facebooku, wskazuje na to również zdjęcie opublikowane przez restauratorkę na jej profilu na Instagramie. Na palcu Magdy lśni złota obrączka od Tiffany’ego. 

Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka – podpisała zdjęcie Magda

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.