Michał Wójcik, Marcin Wójcik, SOPOT 29.05.2016 POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2016
Fot. VIPHOTO/East News
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda dziś córka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru! Wyrosła na piękną kobietę

Julia zdobywa coraz większą popularność w sieci

Damian Brillowski 8 lutego 2022 20:52
Michał Wójcik, Marcin Wójcik, SOPOT 29.05.2016 POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2016
Fot. VIPHOTO/East News

Michał Wójcik zdobył w Polsce sławę jako komik. Od ponad 20 lat wraz Marcinem Wójcikiem i Waldemarem Wilkołkiem tworzą kabaret Ani Mru-Mru. Z kolei w życiu prywatnym doczekał się czworga dzieci z czterema różnymi partnerkami. Jego najstarsza pociecha, córka Julia jest już pełnoletnia. I jak się okazuje, cieszy się w internecie sporą popularnością. Czym się zajmuje i jak wygląda jedyna córka Michała Wójcika? Dziewczyna zachwyca urodą.

Michał Wójcik ma czwórkę dzieci z czterema różnymi kobietami

Michał Wójcik z rozśmieszania ludzi zrobił swój atut. Na scenie kabaretowej nie ma sobie równych. Przez lata występował w serialu satyrycznym „Spadkobiercy”, w którym grał postać Harry’ego Fergusona. Zaś od roku można go oglądać w programie „Kabaret. Super show Dwójki”, w którym w ironiczny sposób wciela się w rolę reporterki Wiesławy Strzały-Niewczas.

Jednak, o ile na scenie nie brakuje mu wigoru i dobrej zabawy, o tyle w życiu prywatnym nie zawsze było mu do śmiechu. Kabareciarz swego czasu wiódł dość burzliwe życie miłosne. Otóż z czterema różnymi partnerkami doczekał się czworga dzieci: Julii, Kuby, Charliego i Michała. Najmłodsza pociecha przyszła na świat w 2019 roku. „Kocham dzieci. To, że moje życie prywatne nie potoczyło się pewnymi torami, no cóż, takie jest życie. Ale dzieci... trzeba zostawiać swoje geny po świecie”, przyznał w rozmowie z „Super Expressem”.

Jednocześnie przyznał, jak trudna jest dla niego sytuacja, w której każde dziecko ma inną matkę. „No niestety to jest bolączka ludzi, którzy żyją w trasie. Nie da się nadrobić okresu straconego w ciągu dwóch, trzech godzin czy jednego dnia. To jest przykre, ale niestety prawdziwe. Trudno jest to zrobić, ale są takie sytuacje jak ta u mnie, która nastąpi za dwa tygodnie. Wynająłem busa, zabieram wszystkie dzieci i wszyscy razem jedziemy na wakacje”, zwierzył się tabloidowi.

Czytaj także: Michał Wójcik z Ani Mru Mru popłakał się na wizji. Dziękował za wsparcie dla chorej partnerki

Michał Wójcik, marcin wójcik, SOPOT 29.05.2016 POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2016
Fot. VIPHOTO/East News

Michał Wójcik, Marcin Wójcik, Polsat Superhit Festiwal, Sopot, 29.05.2016 rok 

Michał Wójcik, marcin wójcik
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Michał Wójcik i Marcin Wójcik

Córka Michała Wójcika. Jak wygląda Julia Wójcik?

Ostatnio zrobiło się głośno o najstarszym dziecku Michała Wójcika. Córka Julia Wójcik jest owocem miłości komika i niejakiej Katarzyny, która była partnerką Michała zanim ten wziął ślub z Agnieszką Kałużą. Jak się okazuje najstarsza pociecha kabareciarza to już dorosła kobieta, która zdobywa coraz większą popularność w internecie. Na platformie TikTok obserwuje ją około 11 tys. ludzi. To właśnie fani tej aplikacji odkryli, że jest ona córką Michała Wójcika. Jeden z użytkowników wprost zapytał czy jest spokrewniona z popularnym artystą kabaretowym? Jej odpowiedź była jednoznaczna. 

„Odpowiem tak, jak każdemu odpowiadam. Kojarzysz gościa, wysoki, chudy jak patyczek, z mnóstwem tatuaży, zamiast zupa, mówi d*pa? No, więc się tak składa, że tak”, odpowiedziała Julia Wójcik, załączając do wpisu zdjęcie z popularnym ojcem.

Na jednym pytaniu się nie skończyło. Kolejny internauta zapytał, czy w związku złym, że jej tata ma talent komediowy i występuje na największych scenach kabaretowych, to czy córka nie myślała o tym, aby pójść w ślady ojca. 

„Tak, próbowałam swoich sił w teatrze. Niestety jakoś to tak… Szło mi dobrze, szło mi to naprawdę bardzo dobrze. Ale to nie było to. Dla mnie było pływanie. Moją domeną było pływanie, poświęciłam na to całkowicie wolny czas, ale niestety w liceum dostałam strasznej kontuzji kręgosłupa, wskutek czego musiałam zrezygnować”, ujawniła tiktokerka.

Z kolei na instagramowym profilu Julii można znaleźć zdjęcie, na którym pozuje wraz z ojcem i pozostałymi członkami kabaretu Ani Mru-Mru. Pod fotografią młoda kobieta pozostawiła rozczulający podpis: „Fanka jest tylko jedna. Kocham Cię, tato”. Z kolei pod zdjęciem, na którym przytula się do ojca w basenie napisała: „Księżniczka i jej król”.

Julia Wójcik mimo że stawia na karierę w mediach społecznościowych niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo tyle, że uwielbia czytać książki, pasjonuje się mangą i anime, a jej serce skradł chłopak o imieniu Miłosz. 

Zobacz, jak wygląda jedyna córka Michała Wójcika. Czy jest podobna do sławnego taty?  

Czytaj także: Tak wygląda dziś córka Macieja Stuhra! Matylda ma już 22 lata

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.