Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate ukarała męża za zdradę! Jak się na nim zemściła?

To koniec jej cierpliwości?

Weronika Kostyra 18 czerwca 2019 06:39
Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Książę William i księżna Kate długo uchodzili za zgraną parę. Dopiero ostatnie plotki o romansie księcia przypomniały, że ich związek ma za sobą poważne kryzysy. Jeden z nich doprowadził nawet do rozstania pary. Kate znalazła wtedy sposób na ukaranie go. William przysiągł ukochanej poprawę, a ona wybaczyła mu. Czy i teraz księżna wyciągnie podobne konsekwencje?

Jak księżna Kate ukarała księcia Williama?

W 2007 roku Kate i William byli parą od czterech lat. Poznali się na studiach – podobno William miał wtedy inną dziewczynę, którą porzucił dla Kate. Mówiło się jednak, że książę nie był jeszcze wystarczająco dojrzały, by oświadczyć się ukochanej. Następca tronu lubił wtedy bawić się z przyjaciółmi i nie chciał podejmować decyzji na całe życie. Księżna Kate była cierpliwa i długo znosiła jego beztroskę. Oboje byli wtedy bardzo młodzi. Niestety w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że William nadużywa jej uczucia. „Rozstaliśmy się na pewien czas, bo byliśmy bardzo młodzi. Kształtowały się nasze charaktery, dojrzewaliśmy. Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni”, podkreślał w jednym z wywiadów książę William.

Prawda była podobno inna. Według plotek William zdradził wtedy Kate. Poza tym media udokumentowały jego wybryki na zakrapianych alkoholem imprezach. Pewnego razu jeden z brukowców opublikował szokujące zdjęcia księcia – to była kropla, która przelała czarę. Skrzywdzona Kate nie została jednak bezczynna, chciała zemścić się na Williamie i pokazać mu, kogo stracił. „Chciała zostać sfotografowana w jak największej ilości miejsc bez Williama, by go ukarać. Mimo tego, że była fotografowana na imprezach, nie zrobiła z siebie głupca, a co najważniejsze, nie rozmawiała z prasą”, powiedziała była korespondentka królewska, Jennie Bond.

Obecne zachowanie księżnej Kate bardzo przypomina opowieść sprzed lat. Odkąd światło dzienne ujrzały doniesienia o romansie księcia z przyjaciółką księżnej, ta zaczęła pojawiać się sama podczas oficjalnych wyjść. Miejmy nadzieję, że małżonkowie niebawem się pogodzą. 

William i Kate
Fot. GettyImages

Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.