O TYM JEST GŁOŚNO

Tajemnicza śmierć australijskiej modelki. Co spotkało Annalise Braakensie?

Policja sprawdza, co było przyczyną śmierci

Gabriela Czernecka 8 stycznia 2019 20:45

Tajemnicza śmierć Annalise Braakensiek wstrząsnęła jej fanami. Australijska modelka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Sydney. Zmarła w wieku 46 lat. Na kilka dni przed śmiercią zerwała kontakt z najbliższymi. Podejrzewano, że cierpiała na depresję. Jej ciało zostało znalezione w minioną niedzielę, 6 stycznia, ale śledczy podejrzewają, że śmierć Annalise Braakensiek mogła nastąpić kilka dni wcześniej…

Annalise Braakensiek nie żyje - przyczyna śmierci

Wiadomość o tajemniczej śmierci Annalise Braakensiek dotarła do mediów w poniedziałkowy poranek. Ciało australijskiej modelki znaleziono w minioną niedzielę 6 stycznia. Policja przybyła do mieszkania gwiazdy zaalarmowana przez najbliższych Annalise. Podobno modelka przez kilka ostatnich dni nie kontaktowała się z najbliższymi. Nie odpisywała na ich wiadomości i nie odbierała telefonu. To wzbudziło ich niepokój. Gdy śledczy wraz z karetką pogotowia zjawili się w domu modelki w Potts Point na przedmieściach Syndey, na ratunek było już za późno. Annalise Braakensiek została znaleziona martwa. 

Modelkamiała czeskie i norweskie korzenie. Jej kariera rozpoczęła się dość niespodziewanie. Gdy miała szesnaście lat fotograf wypatrzył ją na słynnej plaży Bondi Beach. Odeszła mając 46. lat. Na tę chwilę policja nie podaje oficjalnej przyczyny śmierci modelki.

Niektóre media sugerują, że Annalise od jakiegoś czasu zmagała się z depresją, którą wywołało u niej ubiegłoroczne rozstanie z mężem. Para rozstała się po szesnastu latach związku. Po separacji modelka przeszła załamanie nerwowe… Zamieszczała na temat depresji obszerne wpisy w social mediach. Tym samym próbowała podobno radzić sobie z chorobą. Czy to właśnie depresja przyczyniła się do jej śmierci? Śledczy wciąż badają tę sprawę... ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.