Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Fot. Marta Wojtal
Z życia gwiazd

Tadeusz Müller bierze ślub. Syn Magdy Gessler zdradził kilka szczegółów na temat uroczystości

Jaka będzie rola Magdy Gessler w wydarzeniu?

Marta Nawacka 30 listopada 2021 12:01
Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Fot. Marta Wojtal

W czerwcu syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller, ogłosił zaręczyny ze swoją ukochaną. To kolejne wesele w rodzinie słynnej restauratorki w ostatnim czasie. W ubiegłym roku ślub wzięła córka prowadzącej Kuchenne Rewolucje, Lara Gessler. Syn kobiety nie może się doczekać własnej uroczystości i zdradził parę szczegółów z nadchodzącego wydarzenia.

Tadeusz Müller przygotowuje się do ślubu

Przygotowywania do ślubu i wesela pochłaniają wiele czasu i energii przyszłą młodą parę, ale dają także wiele satysfakcji. Tadeusz Müller przyznaje, że nie może się doczekać przyszłorocznej ceremonii. Wraz z przyszłą małżonką muszą jeszcze podjąć istotną decyzję, co do miejsca, w którym urządzą wesele. Nie wiadomo jeszcze, czy zaproszą gości na plażę, czy jednak wybiorą swój dom nad Bugiem. Jakiś czas temu postawili to pytanie swoim fanom, którzy obserwują ich na Instagramie.

Kobietą, którą Tadeusz Müller wybrał na swoją przyszłą małżonkę jest Małgorzata Downar. Narzeczona syna Magdy Gessler prowadzi agencję WeGrowth i współpracowała m.in. z Joanną Przetakiewicz. O tym związku mężczyzna poinformował w maju tego roku. „Jesteś najwspanialszą osobą na świecie!”, pisał mężczyzna pod zdjęciem, na którym jego ukochana prezentowała pierścionek zaręczynowy. Wcześniej przez 13 lat spotykał się z Blanką Zawadą, jednak ta relacja nie zakończyła się ślubem. Dziś para utrzymuje dobre relacje.

Czytaj też: Tadeusz Müller po 13 latach związku rozstał się z ukochaną!

Rola Magdy Gessler na weselu syna

Tadeusz Müller jako nutritarianin jest zdecydowanym zwolennikiem zjadania mniejszej ilości mięsa. W programie Dzień Dobry TVN czy Z gruntu zdrowo niejednokrotnie pokazywał, jak wiele pysznych i zdrowych potraw można przygotować z warzyw i owoców.

Nic więc dziwnego, że na weselu syna Magdy Gessler i jego wybranki podawane będą dania bezmięsne. Sama restauratorka ma nie być zaangażowana w jakiekolwiek prace przy organizacji uroczystości. „Będzie zaproszona po prostu. I będzie jadła wegańskie potrawy na weselu”, tłumaczył Tadeusz Müller w rozmowie z Twoim Imperium 

Zobacz także: Tadeusz Muller oświadczył się partnerce. Syn Magdy postarał się o romantyczne okoliczności

Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Tadeusz Müller i Magda Gessler w sesji dla magazynu VIVA!, 2018 rok

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.