Tadeusz Muller
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tadeusz Müller po 13 latach związku rozstał się z ukochaną!

„Po bardzo dobrym związku przyszła pora na zmianę"

Olga Figaszewska 26 września 2020 12:45
Tadeusz Muller
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Syn Magdy Gessler po 13 lach związku rozstał się ze swoją partnerką, Blanką Zawadą. Para tworzyła zgrany duet. Tadeusz Müller o zmianach w swoim życiu poinformował w jednym z ostatnich wywiadów. Czy jego serce znów jest zajęte?

Tadeusz Müller rozstał się z ukochaną

Planowali wspólną przyszłość. Tadeusz Müller i Blanka Zawada  rzadko pojawiali się wspólnie na czerwonym dywanie. Teraz Tadeusz Müller wyznał, że ich drogi się rozeszły. Wraz z Blanką wciąż utrzymują dobre kontakty. Łączą ich relacje zawodowe i wspólne zwierzęta.

„Po bardzo dobrym związku przyszła pora na zmianę. Rzeczywiście, rozstaliśmy się po 13 latach z Blanką, ale nadal utrzymujemy relacje zawodowe, mamy wspólne psy i dużo rzeczy, które musimy wspólnie prowadzić. Takie są zmiany ”, wyznał w rozmowie z JastrząbPost.

Syn Magdy Gessler nie o kulisach rozpadu ich relacji. Wyznał jednak, że nie jest samotny. Tadeusz znalazł nową miłość. Jak udało się dowiedzieć portalowi JastrząbPost jego wybranka jest związana z modą.

Na co dzień pracuje w firmie Jessiki Mercedes – Veclaim. Tadeusz Müller pojawił ze swoją wybranką na premierze książki Orzechy i pestki autorstwa Lary Gessler. Nie pozowali jednak do wspólnych zdjęć. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja piękna Blankołajka świąteczna pod Wawelem 🤶⛪ @blanka_zawada

Post udostępniony przez Tadeusz Müller (@tadeusz_muller)

Tadeusz Muller
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.