Alicja Tracz
Fot. Instagram @ala_tracz
O TYM JEST GŁOŚNO

Finał "Szansy na sukces" za nami! Poznaj polską reprezentantkę Eurowizji Junior 2020

Wybór z pewnością nie należał do najłatwiejszych

Redakcja VIVA! 27 września 2020 16:00
Alicja Tracz
Fot. Instagram @ala_tracz

Wyjątkowa edycja programu Szansa na sukces - Eurowizja Junior 2020 dobiegła końca. To oznacza, że decyzją jury oraz polskich widzów wyłoniona została osoba, która będzie dumnie reprezentować nasz kraj podczas 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wybór jednak nie należał do najłatwiejszych. Dowiedz, się kto zwyciężył! 

Szansa na sukces - Eurowizja Junior 2020. Wielki finał. Znamy zwycięzcę! 

Na słynnych już fotelach ekspertów Szansy na sukces podczas tegorocznego finału usiedli Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Viki Gabor. Mieli okazję wysłuchać, wspierać oraz zobaczyć w akcji trzy utalentowane finalistki programu - Lenę Marzec, Agatę Serwin i Alicję Tracz. Zawodniczki zaprezentowały po dwa utwory. W pierwszej rundzie zaśpiewały piosenki z poprzednich odcinków, w których nie miały okazji jeszcze sprawdzić się na wizji. Później każda z nich olśniła widzów w kompozycjach, specjalnie przygotowanych z tej okazji przez Gromee'ego, czyli Andrzeja Gromalę. 

Pierwsza zaprezentowała swoje umiejętności Lena Marzec, która wystąpiła z utworami Superhero oraz You And Me. Następnie na scenę programu weszła żywiołowa Agata Serwin, która na pytanie prowadzącego o utwór, który wybrała żartobliwie odpowiedziała: "ja nie wybrałam". Zaśpiewała Can't Stop The Feeling Justina Timberlake'a i What I'm Made Of. Młodziutka Alicja Tracz wystąpiła jako ostatnia i olśniła widzów wykonując Mam tę moc z filmu Kraina lodu oraz trzeci utwór skomponowany przez Gromee'ego z myślą o tegorocznej Eurowizji Junior, czyli I'll Be Standing. Zawodniczki dały z siebie wszystko i pokazały, że nie znalazły się w finale programu przez przypadek. Zwycięzca może być jednak tylko jeden. 

Znamy polską reprezentantkę Eurowizji Junior 2020

Finał tegorocznej edycji Szansy na sukces zwyciężyła Alicja Tracz. Tym samym będzie ona reprezentować nasz kraj podczas Eurowizji Junior 2020. Alicja daleko podróżować nie musi, ponieważ odbędzie się ona w Warszawie. Młodziutka wokalistka nie mogła powstrzymać łez szczęścia. Mamy nadzieję, że uda jej się powtórzyć sukces Roksany Węgiel oraz Viki Gabor i zwycięży nie tylko eliminacje do konkursu Eurowizji. Byłaby to trzecia polska artystka z rzędu, która przezwyciężyłaby wokalnie pozostałe kraje. Alicji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.