Rafał Królikowski
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy myślą o aktorstwie? Rafał Królikowski opowiedział o planach swoich synów

Czym zajmują się jego dzieci?

Olga Figaszewska 25 września 2020 13:51
Rafał Królikowski
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Należy do grona cenionych i lubianych aktorów. Rafał Królikowski w życiu zawodowym osiąga kolejne sukcesy. W życiu prywatnym jest szczęśliwym tatą i mężem. Jednak niechętnie wypowiada się na tematy osobiste. Strzeże prywatności najbliższych. Teraz zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o swoich synach. Czy podzielają jego zainteresowania i pójdą w ślady znanego taty? A może obrali własną ścieżkę?

Czym zajmują się synowie Rafała Królikowskiego? Jak się zmienili?

Zazwyczaj dzieciom gwiazd trudno zachować anonimowość. Rafał Królikowski i jego żona, Dorota Mirska doczekali się dwóch synów: 22-letniego Piotra i 18-letniego Michała. Są bardzo dumni z osiągnięć swoich pociech.

O najstarszym synu Rafała Królikowskiego zrobiło się głośno dwa lata temu. Media informowały, że Piotr wkracza do show-biznesu i rozpoczyna karierę... modela! A w sieci pojawiły się jego zdjęcia z sesji zdjęciowej. Fani nie mają wątpliwości, że Piotr jest uderzająco podobny do taty.

Czy synowie pójdą w ślady taty i zwiążą się z aktorstwem? „Piotr studiuje na Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Sztuki i Mediów. Michał jest w trzeciej klasie liceum i pewnie pójdzie w kierunku aktorstwa”, zdradził Rafał Królikowski w rozmowie z Na Żywo.

Jak się okazuje, Piotr wszedł już w dorosłe życie. Wyfrunął z rodzinnego gniazda. Aktor doskonale rozumie, że jego dzieci budują własną przyszłość. Rafałowi Królikowskiemu i jego żonie zależy przede wszystkim na ich szczęściu.

,,Człowiek inwestuje uczucia i pieniądze po to, żeby kiedyś z niego wyfrunęli. Ale taka jest kolej rzeczy i staram się to zrozumieć. Jeśli oni będą szczęśliwi, to my z żoną poczujemy to samo", dodał aktor.  

Rafał Królikowski, Piotr Królikowski i Michał Królikowski, Warszawa, 19.06.2010:

Rafał Królikowski, Piotr Królikowski, Michał Królikowski, Warszawa, 19.06.2010
Fot. Piotr WYGODA/East News

Rafał Królikowski, Michał Królikowski, Warszawa, 22. finał WOŚP, 12.01.2014

Rafał Królikowski, Michał Królikowski, Warszawa, 22. finał WOŚP, 12.01.2014
Fot. VIPHOTO/East News

Na zdjęciu: Piotr Królikowski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Puppy Project

Post udostępniony przez McLovin (@piotrkrolikowski)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Self Care. Cyk: @tatiana_hajduk

Post udostępniony przez McLovin (@piotrkrolikowski)

Rafał Królikowski z żoną Dorotą Mirską 

Rafał Królikowski z żoną
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.