O NIM JEST GŁOŚNO

Syn Rafała Królikowskiego rozpoczyna karierę w modelingu!

Kim jest Piotr Królikowski? Jest podobny do znanego taty?

Olga Figaszewska 18 kwietnia 2018 20:00

Czym się zajmują? Czy pójdą w ślady rodziców, a może wybiorą własną drogę? Dzieciom gwiazd trudno zachować anonimowość. Tym razem zrobiło się głośno o synu Rafała Królikowskiego. Piotr wkracza do show-biznesu i rozpoczyna karierę... modela! Ma już za sobą testową sesję zdjęciową!

Kim jest Piotr Królikowski?

Ma dwadzieścia lat i właśnie postanowił spróbować swoich sił w modelingu! Najstarszy syn aktora, Rafała Królikowskiego wstąpił w szeregi agencji modelek i modeli Chili Models, z którą na co dzień współpracuje Piotr Czaykowski czy Zuza Kołodziejczyk.

Rafał Królikowski wraz z żoną, Dorotą Mirską ma dwóch synów - 16-letniego Michała i 20-letniego Piotra. Pociechy trzymały się z dala od show-biznesu, a media do tej pory skupiały swoją uwagę na dzieciach jego brata, Pawła Królikowskiego.

Czarno-białe portrety Piotra wywołały nie lada sensację w sieci. Czarujący uśmiech, ujmujące spojrzenie... Trzeba przyznać, że syn aktora wyrósł na przystojnego młodzieńca! Z pewnością ma grono wielkich fanek, jednak jego serce jest już zajęte.

Zauważacie podobieństwo do znanego taty? 

 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.