O NIM JEST GŁOŚNO

Syn Rafała Królikowskiego rozpoczyna karierę w modelingu!

Kim jest Piotr Królikowski? Jest podobny do znanego taty?

Olga Figaszewska 18 kwietnia 2018 20:00

Czym się zajmują? Czy pójdą w ślady rodziców, a może wybiorą własną drogę? Dzieciom gwiazd trudno zachować anonimowość. Tym razem zrobiło się głośno o synu Rafała Królikowskiego. Piotr wkracza do show-biznesu i rozpoczyna karierę... modela! Ma już za sobą testową sesję zdjęciową!

Kim jest Piotr Królikowski?

Ma dwadzieścia lat i właśnie postanowił spróbować swoich sił w modelingu! Najstarszy syn aktora, Rafała Królikowskiego wstąpił w szeregi agencji modelek i modeli Chili Models, z którą na co dzień współpracuje Piotr Czaykowski czy Zuza Kołodziejczyk.

Rafał Królikowski wraz z żoną, Dorotą Mirską ma dwóch synów - 16-letniego Michała i 20-letniego Piotra. Pociechy trzymały się z dala od show-biznesu, a media do tej pory skupiały swoją uwagę na dzieciach jego brata, Pawła Królikowskiego.

Czarno-białe portrety Piotra wywołały nie lada sensację w sieci. Czarujący uśmiech, ujmujące spojrzenie... Trzeba przyznać, że syn aktora wyrósł na przystojnego młodzieńca! Z pewnością ma grono wielkich fanek, jednak jego serce jest już zajęte.

Zauważacie podobieństwo do znanego taty? 

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.