Synowie Pierce'a Brosnana, Piersce Brosnan
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Pierce Brosnan pokazał synów. Ich wspólne zdjęcia robią w sieci furorę!

Podobni do znanego taty?

Gabriela Czernecka 16 listopada 2019 18:56
Synowie Pierce'a Brosnana, Piersce Brosnan
Fot. Getty Images

Zdjęcia Pierce'a Brosnana z synami robią w sieci furorę. Panowie pojawili się razem na czerwonym dywanie. Razem wzięli udział w oficjalnym przyjęciu Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Synowie Pierce'a Brosnana, Dylan i Paris, rzadko pojawiają się publicznie. Nic dziwnego, że ich wspólne zdjęcia szybko podbiły internet. Zobacz, jak wyglądają!

Pierce Brosnan z synami na czerwonym dywanie

Pierce Brosnan należy do grona najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Prywatnie jest mężem Keely Shaye Smith, którą nazwał kiedyś „Gwiazdą Północną, która zawsze wskazuje mi dobrą drogę”.Choć mają dwóch dorosłych synów, wciąż zachowują się jak nowożeńcy. Nieustannie trzymają się za ręce, nie szczędzą sobie czułości, a przed pocałunkami nie mogą powstrzymać się nawet na czerwonym dywanie. Razem spędzają każdą chwilę.

Ale kiedy Pierce poznał Keely, nadal opłakiwał swoją pierwszą żonę. Australijska aktorka Cassandra Harris w wieku 43 przegrała walkę z rakiem jajnika w 1991 roku. Byli małżeństwem przez 11 lat. Brosnan został sam z synem Seanem, a także dziećmi Cassandry z poprzedniego małżeństwa, które adoptował, Charlotte i Christopherem.

Pierce i Keely ślub wzięli dopiero w 2001 roku (sześć miesięcy po urodzeniu drugiego syna). Na wystawnym przyjęciu weselnym w Irlandii para wspólnie pokroiła sześciopiętrowy tort. Ich synowie są już dorośli - Dylan ma 21 lat, a Paris 17. Synowie Pierce'a Brosnana właśnie pojawili się u boku taty na  oficjalnym przyjęciu Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Obaj są modelami, świetnie więc poradzili sobie na czerwonym dywanie. A jak wyglądają i czy są podobni do taty? Zobaczcie i oceńcie sami. 

Synowie Pierce'a Brosnana, Piersce Brosnan
Fot. Getty Images

Synowie Pierce'a Brosnana, Piersce Brosnan
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.