Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Wszyscy synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan na pierwszym wspólnym zdjęciu!

Są do siebie podobni?

Sabina Zięba 14 czerwca 2020 18:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Już cztery dni temu Małgorzata Rozenek-Majdan została po raz trzeci mamą! Choć to jej pierwsze dziecko ze związku z byłym piłkarzem, Radosławem Majdanem, wiadomo że z poprzedniego związku z aktorem Jackiem Rozenkiem wychowuje dwóch synów. Teraz chłopcy po raz pierwszy pokazali się na wspólnym zdjęciu! Podobni?

Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda stacji TVN ma spore doświadczenie w wychowywaniu dzieci. Jej starszy syn, Stanisław, ma 14 lat, a młodszy, Tadeusz, dziesięć. Choć od lat poświęcała się macierzyństwu, przed trzecim porodem nie czuła się pewnie. W jednym z ostatnich wywiadów Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała: „Teraz uczę się tego wszystkiego od nowa, dowiaduję się. Cieszę się tym, że właśnie muszę się od nowa uczyć, że to nie jest takie wejście z biegu. Ale to również powoduje, że mam poczucie: czy ja sprostam? (...) Czuję taki lęk przed debiutem”.

Od 10 czerwca prezenterka może poszerzać swoje rodzicielskie doświadczenie. W ostatnią środę bowiem na świat przyszła jej najmłodsza pociecha, Henryk. Poród odbył się bez większych komplikacji i Małgorzata może się już cieszyć obecnością najbliższych we własnym domu. 

W niedzielę 14 czerwca po raz pierwszy opublikowała na swoim koncie na Instagramie wspólną fotografię jej synów. W opisie wyjawiła: „Pierwsze dni w domu to zawsze wielka rewolucja. Jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja i tak, też robię. Te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś, a kobieta w połogu... Zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię. Za to chłopcy szczęśliwi. Trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy. (...) Powiększa nam się ten #gangmajdana. Zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości, a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana. Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego i wyraźnie mu to pasuje. Miłej niedzieli dla wszystkich”.

Zobaczcie ich urocze fotografie! Są do siebie podobni?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.