Małgorzata Socha, Viva! 2012
Fot. Mateusz Stankiewicz
Z życia gwiazd

Synek Małgorzaty Sochy skończył już 3 latka! Aktorka pokazała urocze zdjęcie

„Każdego dnia jestem w nim zakochana coraz bardziej”

Marta Nawacka 13 września 2021 13:49
Małgorzata Socha, Viva! 2012
Fot. Mateusz Stankiewicz

Aktorka znana widzom z roli Zuzy w serialu „Na Wspólnej”, Violetty Kubasińskiej z „BrzydUli” oraz wielu ról filmowych od 13 lat jest szczęśliwą mężatką. Spełnia się także jako mama. Małgorzata Socha umieściła ostatnio na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z trzecich urodzin swojego synka, na którym szczęśliwy maluch dmucha świeczki na torcie w towarzystwie roześmianej mamy.

Małgorzata Socha – życie prywatne

Jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek bardzo strzeże swojego życia prywatnego i nie zdrada mediom zbyt wielu szczegółów. Nie pokazuje twarzy swoich dzieci, a na wszelkich branżowych imprezach przeważnie pokazuje się sama lub z koleżankami – bez męża. Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski znają się już od ponad ćwierć wieku, odkąd aktorka była jeszcze nastolatką. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a ich związek kwitł, mimo że najpierw byli ze sobą na odległość. „To było zauroczenie. Zachody słońca, chodzenie za rękę po plaży”, wspominała kobieta w jednym z wywiadów.

Oboje cenią sobie swoją prywatność, a Krzysztofa na próżno szukać u boku aktorki na wszelkich zdjęciach. Małgorzata Socha jest jego żoną od 2008 roku.

Czytaj też: Małgorzata Socha pokazała brzuch w bikini po 3 ciążach!

Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgorzata Socha w sesji dla Vivy!, grudzień 2020

Małgorzata Socha świętowała urodziny synka

Szczęśliwa mama udostępniła na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe i urocze zdjęcie z trzecich urodzin swojego synka. Roześmiana Małgorzata Socha pozuje na nim wraz ze Stasiem, który dzielnie zdmuchuje świeczki na urodzinowym torcie. Po zdjęciu możemy się domyślać, że świętowanie przebiegło w miłej, spokojnej, rodzinnej atmosferze, a sam chłopiec był zachwycony swoim tortem.

Aktorka napisała: „Ten oto BOSKI mężczyzna ze zdjęcia skończył 3 lata! Każde kolejne urodziny to dla mnie ogromne emocje, pewnie jak dla każdego rodzica. Uświadamiają jak szybko leci czas i jak szybko te małe szkraby rosną. A ja każdego dnia jestem w nim zakochana coraz bardziej, wprost proporcjonalnie do wieku”. Pod fotografią nie zabrakło wyrazów zachwytu tortem oraz życzeń urodzinowych dla Stasia. Synkowi Małgorzaty Sochy życzymy spełnienia marzeń!  

Zobacz także: Małgorzata Socha przygotowuje wyprawkę do szkoły dla dzieci!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.