Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
Z życia gwiazd

Synek Małgorzaty Kożuchowskiej skończył 7 lat! Aktorka nie kryje dumy

Uczciła ten dzień wyjątkowym przyjęciem

Marta Nawacka 11 października 2021 09:56
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, Małgorzata Kożuchowska, dość późno została mamą. Synek aktorki i jej męża, Bartłomieja Wróblewskiego, skończył już siedem lat i w tym roku poszedł do szkoły. Dumna mama uczciła urodziny swojej pociechy, a zdjęciami podzieliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Małgorzata Kożuchowska – późne macierzyństwo

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski są małżeństwem od trzynastu lat, a od siedmiu wspólnie wychowują synka Jasia. Aktorka zaszła w ciążę, kiedy miała 43 lata. Ze względu na wiek pierwsze miesiące musiała leżeć. „Moja ciąża była trudna… Trzeba było na nią chuchać i dmuchać. Od mojej pani doktor usłyszałam: „Za nami dopiero pierwszy etap, bo przecież nie chodzi o to, żeby pani urodziła dziecko, ale o to, żeby pani urodziła dziecko zdrowe.” Dlatego też przez pierwsze trzy miesiące musiałam leżeć”, tłumaczyła w wywiadzie dla Baby by Ann.

Czytaj też: Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski świętują trzynastą rocznicę ślubu. Oto historia ich miłości

Małgorzata Kożuchowska z synem, Instagram
Fot. Instagram @malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska z synem, Instagram @malgorzatakozuchowska_ 

Synek Małgorzaty Kożuchowskiej skończył 7 lat

Na swoim Instagramie Małgorzata Kożuchowka zamieściła zdjęcia i relację z siódmych urodzin swojego synka. Jaś miał tort, o jakim z pewnością marzy większość małych chłopców, na imprezie nie zabrakło też motywów z jego ulubionej gry.

We wrześniu dumna mama zamieściła wzruszający wpis, gdy Jaś po raz pierwszy poszedł do szkoły. „Pierwszy dzwonek! I zupełnie nowy etap w życiu! Wszystkim „pierwszakom” cudownych lat w szkole! Przed Wami nowe wspaniałe przyjaźnie, nauka, poznawanie siebie i świata, kształtowanie zainteresowań i pasji. Pierwszy krok na drodze stawania się dorosłym człowiekiem! Przed Wami wspaniały czas! Powodzenia Jasiu!!!”, napisała na swoim Instagramie aktorka. Jasiowi życzymy wszystkiego najlepszego!  

Zobacz także: Nie tylko Małgorzata Kożuchowska! Jak gwiazdy wyprawiły dzieci do szkoły?

Screen Instagram @malgorzatakozuchowska_
Fot. Screen Instagram @malgorzatakozuchowska_

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.